RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI
Haber
21 Eylül 2022 - Çarşamba 23:15
 
RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI
Siyaset Haberi
RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Gelecek Partisi Rize Merkez İlçe Başkanlığına Levent Balcı Atandı


Gelecek Partisi Rize Merkez ilçe Başkanlığı’na Levent Balcı atandı. Balcı yetki Belgesini Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan aldı.


Gelecek Partisi Genel Başkanı ve seçilmiş son Başbakan Prof.Dr Ahmet Davutoğlu tarafından yetki belgesi verilen Levent Balcı Gelecek Partisi Rize Merkez ilçe başkanı oldu.

 

 Eski Başbakanlardan Merhum Mesut Yılmaz’a’da yakınlığı ile bilinen Balcı “Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Karadeniz koordinatörümüz Sayın Mehmet Kuğu ve İl Başkanımız Osman Civelek’in oluruyla Merkez İlçe Başkanı olarak atandık. Hayatım boyunca önceliğim her zaman insani değerler oldu. Bundan sonra da bu durum hiç değişmeyecek. Herkesin kalbine dokunacağız. “diyerek “Rize’de artık Gelecek Var!” dedi.

 

LEVENT BALCI KİMDİR?    


1981 Yılında Rize’de doğdu.  İlk okul Orta okul ve Liseyi Rize’de okudu. 1995 Yılında Anavatan Partisi Gençlik Kollarında siyaseti hayatına başladı. Balcı Rize’de sevilen bir esnaftır. Evli ve 2 Çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, MERKEZ, İLÇE, BAŞKANLIĞINA, ATANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı