RİZE'DEKİ TÜM KURBAN DERİLERİNE TALİBİZ
Haber
29 Haziran 2022 - Çarşamba 17:43 Bu haber 1912 kez okundu
 
RİZE'DEKİ TÜM KURBAN DERİLERİNE TALİBİZ
Rize Haberi
RİZE'DEKİ TÜM KURBAN DERİLERİNE TALİBİZ

THK Rize Şubesi 2017 yılında kapandıktan sonra yeni bir yönetimle 2018 yılının Nisan ayında tekrar açılan THK Rize, bu yıl ana faaliyetleri için hayati öneme sahip olan ‘kurban derisi’ toplama faaliyeti için hazırlıklarına devam ediyor.

   
THK Rize Şube Başkanı Mehmet Demir Kurban Bayramında toplanacak Kurban Derisi hakkında bir açıklamada bulundu. Şube Başkanı Mehmet Demir açıklamasında’’ Çeşitli kurumlardan temin edilecek olan araçlarla şubemizin sorumluluk alanında gerçekleştirilecek olan deri toplama çalışmalarında geçen yıllara göre önemli bir artış sağlamayı hedefliyoruz. Öncelikle bize destek olan kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz. 2021 Yılında Pandemi şartlarında 12500 kg. deri toplayarak hedeflerimize çok yaklaştık.  2022 Yılı için hedefimiz, ulaşamadığımız saha bırakmamaktır.

                          
Araçlarımızla 1 ve 2.gün sahadayız

     
Araçlarımızla ve görevlilerimizle bayramın 1. Ve 2. Günü sahada olacağız. Bağışçılarımızdan ricamız derileri yüzerken kesmemeye dikkat etmeleri. Toplanan kurban derilerinden elde edilen gelir havacılık faaliyetlerinin sürdürülmesinde kullanılacak. Gençlerimize istikbalin mesleği olan havacılığı sevdirmek, onlara yeni ufuklar açmak, Türkiye’nin kalkınmasına destek vermek için çabalıyoruz
" ifadelerini kullandı.

   
Kurban Bayramının 1. ve 2. Günü THK Rize Şubesinin 08.30 ile 20.00 saatleri arasında açık olacağını söyleyen Demir’’İsteyen bağışçılarımız kurban derilerini kendi araçlarıyla şubemize de teslim edebilir’’ dedi.

 

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: RİZE'DEKİ, TÜM, KURBAN, DERİLERİNE, TALİBİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı