Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Enerjik ve motive hissettiğiniz bir gün olabilir. Hem hafta sonuna girecek olmak hem de bir amaç uğruna hareket edecek olmak sizi bir adım daha atmak için kamçılayabilir. O amacın ne olduğunu unutmadığınızda bugün atacağınız bütün adımlar size istediğiniz sonucu verebilir. İlişkilerde ve iş hayatında şanslı girişimleriniz olabilir.
Boğa
Kendinizden vazgeçmemelisiniz. Hayatta karşısınıza birçok konu gelebilir ancak aynadaki kişi olmadan hiçbir şeyin üstesinden gelemezsiniz. Bugün kendinizle ilgilenin, ruhunuzu besleyecek girişimler için hazırlık yapın.
İkizler
Üzerinizdeki toprağı atmak ve modunuzu değiştirmek adına bugün hayatın içinde daha çok yer alabilirsiniz. Sosyalleşmek kadar yaşantınızda yeni sayfalar açmakla da ilgilenebilirsiniz. Heyecanınızı ve dilinizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.
Yengeç
Çalışma ortamınızda birçok işle ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız ve iş arkadaşlarınızla yapacağınız paylaşımlara bir sınır vermelisiniz. Sorumluluklarınız kadar onlara karşı olan tutumlarınızın da geleceğinizde etkili olduğunu unutmayın.
Aslan
Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. 
Başak
İyi hissetmek adına yapılacaklar listesi çıkarabilirsiniz. Daha önce endişe ettiğiniz konulara eğilmek, bir kez olsun denemek sizin için önemli bir başlangıç olabilir. Geri plana attıklarınızı öne çekmek için ideal bir gündesiniz.
Terazi
İş konusunda yeni adımlar atabilir, bu konuda emek veren ve herkesi ortak noktada buluşturması gereken siz olabilirsiniz. Hayat, yanınızda ne kadar insan olsa da bazen sadece sizi görmek ister. Bugün kendinizi hayata ve insanlara karşı gösteriyorsunuz.
Akrep
Hayatınızda negatif enerji veren ve olduğu yerde kalan insanlar olabilir. Eleştirmek ya da olumsuz konuşmalara girmek yerine onlara kendi yolunuzdan giderek ilham verebilirsiniz. Ani hareketler yapmamak sizi küçük ev kazalarından koruyabilir.
Yay
Hislerinizden ve isteklerinizden emin olmak sizi hayallerinize götürebilir. Önünüze engeller çıktığında bunları bir basamak haline dönüştürmelisiniz. Bugün planlarınızı bir girişim haline getirmek sizi ilerleyen günlerde daha iyi sonuçlarla karşılaştırabilir.
Oğlak
Aile ortamınızda kendi fikirlerinizin sesi yüksek çıkabilir. Bir kaos ortamı yaratmadan ya da ne olduğunu anlamadan konuşmalar başlatmamalısınız. İkna edici bir yönünüz var ve doğru hareket ettiğinizde bu yönünüz kendiliğinden ortaya çıkacaktır.
Kova
Tıkandığınızı düşündüğünüz konular aslında o kadar da zorlayıcı olmayabilir. Durumun nasıl geliştiğini ve sizi neden bulduğunu düşündüğünüzde sonucu bulmak da kolay olacaktır. Aracınızla ilgili işlemler varsa bugün onun için de zaman ayırın.
Balık
Nasıl bir iş kurup ilerleyeceğiniz konusunda yeni fikirleriniz olabilir. Her birini aynı anda uygulamaya almak yerine bu motivasyonu doğru bir planlama yapmak için kullanmalısınız. Yeme içme düzeninizi hızlı atıştırmalıklarla doldurmamak bugün daha zinde hissetmenizi sağlayabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.