Yazı Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:28 Bu yazı 1456 kez okundu
 
CİM BOM'A DENİZLİ'DE ERKEN UYARI
Mehmet UZUN
rizemehmetuzun@hotmail.com
 
 

Cim Bom Çok Kötü.


Dün akşam Denizli'de  Galatasaray'ın son yıllardaki en aciz hallerinden birini gördük. Maç kaybedilir, sahaya çıkıyorsan 3 sonuç da normal karşılanır ama bu kadar basiresiz bir oyunu izah etmek çok zor.


Fatih Terim cezalı ve hasta olduğu için istanbul'daydı. Ama fikirleri Denizli Atatürk stadında aynen uygulandı. Ümit Davala yetki kullanabilmiş olsaydı oyuna Selçuk'la başlamaz Marcao kırmızı kart gördüğünde oyuncu değişikliği için devrenin sonunu beklemezdi.


Elbetteki Sayın TERİM'e akıl verecek durumda değiliz ama 13 yıl defans oynamış eski bir futbolcu olarak böyle stoperler düşman başına demek geliyor içimden. Terim bunlara nasıl tahammül ediyor. Bunca yılldır gördüğüm en dağınık, kontrolsüz ve koordinasyonu olmayan iki stoper Luindama ve Marcao. her an patlamaya hazır bomba. 


Elbetteki orta sahanın  yetersizliği defansın yükünü arttırıyor ancak Fernonda satıldıktan sonra en önemli mevki orta saha iken takıldılar bir Falcao'ya ve ilk maçta kayıp 3 puan.


Belki Cim Bom yine şampiyon olacaktır ama dünkü oyun taraftarını kahretmiştir.


Bir müsibet bin nasihatten daha kıymetlidir diyelim ve Terim tarafından gerekli dersin alacağını ümit ederek Denizlisporu başarılı oyunundan ve aldığı 3 puandan ötürü tebrik edelim 

 
Etiketler: CİM, BOM'A, , DENİZLİ'DE, ERKEN, UYARI, ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı