Haber Detayı
07 Ağustos 2016 - Pazar 10:45 Bu haber 471 kez okundu
 
Yüksek Sosyete'nin 8.Bölüm Fragmanına Damga Vuran İtiraf
Magazin Haberi
Yüksek Sosyete'nin 8.Bölüm Fragmanına Damga Vuran İtiraf

Yüksek Sosyete'nin 8.bölüm fragmanına damga vuran itiraf!

Yüksek Sosyete bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Yüksek Sosyete'nin 8.bölümüne Ece'nin itirafa damgasını vuracak. Cansu ve Kerem arasında yaşananlar ise izleyenleri adeta ekran başına kilitleyecek. İşte Yüksek Sosyete 8.bölüm fragmanı...

Yüksek Sosyete yayınlanan 7. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Star TV'ninreyting rekorları kıran dizisi Yüksek Sosyete, yayınladığı 7. bölümle ekran başındakileri şoke etti. Diziye Süreyya ve Cansu'nun yüzleşmesi damgasını vurdu. Cansu ve Süreyya yıllardır bilinmeyen gerçekleri ortaya çıkardılar. Yayınlanan bu sahnelerde izleyenler duygusal dakikalar yaşadı.

//

YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cansu, Süreyya'nın zoruyla bir sosyete düğününe katılacak ama davetlilerin arasında Mert Çalhan da var! Tabii ki Mert, yerine Kerem'i gönderecek. Cansu ve Kerem sosyete düğününde sırları ortaya çıkmasın diye birbirinden köşe bucak kaçacaklar. Diğer yandan Ece ve Mert bir mahalle düğününde sürpriz bir gece yaşayacak. Mutlu aile tablosu rolünü oynamaya çalışan Koran Ailesi'ndeki herkes için ise düğün beklenmedik gelişmelere gebe olacak. Davetsiz olarak düğüne gelen Işıl, Süreyya cephesinde bardağı taşıran son damla olacak. Cansu ve Süreyya yüzleşecek, anne kız arasındaki bu duygu yüklü hesaplaşmada yıllardır saklanan "uğursuzluk" sırrı açığa çıkacak. 

// HÜRRİYET
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüksek, Sosyete'nin, 8.Bölüm, Fragmanına, Damga, Vuran, İtiraf,
Yorumlar
Haber Yazılımı