Haber Detayı
06 Haziran 2015 - Cumartesi 19:00 Bu haber 179 kez okundu
 
Yağmur Kreşte Miniklerin Yıl Sonu Gösterisi.
Diğer Haberi
Yağmur Kreşte Miniklerin Yıl Sonu Gösterisi.

YAĞMUR KREŞ’İN YIL SONU GÖSTERİSİ

Rize’de faaliyet gösteren, Özel Yağmur Kreş 2014 -2015 yılsonu gösterisi ve mezuniyet töreni yapıldı. Yapılan etkinlikte Yağmur Kreş öğrencilerinin yıl içinde yaptığı etkinlikler sergilendi. Rize’nin en seçkin okul öncesi eğitim merkezi olan Yağmur Kreş yılsonu etkinliğine öğrencilerin velileri yoğun katılım sağladı.

Bir dönemi daha gururla geride bıraktık. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz. Bugün, minik yavrularımızın 2014-2015 eğitim öğretim yılı içerisinde büyük emek ve gayretler sarf ederek, çalışıp çabalayıp sizler için hazırladıkları sanatsal çalışmalarını ve yılsonu gösterilerini birlikte izleyeceğiz.

//

Değerli anne ve babalar bugün her ne kadar gülüp eğlenerek çocuklarımızın gösterecekleri maharet ve becerilerden gurur duyacak isek de aynı zamanda duygulu anlar yaşayacağız. Ne yazık ki 6 yaş grubu çocuklarımızdan ayrılık vakti geldi. Aldığımız emanetleri sevgi ve bilgiyle donatılmış olarak sizlere teslim ediyoruz. Yaşamlarının ilerleyen bölümlerinde bu yavrularımıza üstün başarılar sağlıklı ve huzurlu yıllar diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yağmur, Kreşte, Miniklerin, Yıl, Sonu, Gösterisi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı