Haber Detayı
06 Haziran 2015 - Cumartesi 22:42 Bu haber 220 kez okundu
 
Vali Yazıcı Öğretmenleri Akşam Yemeğinde Ağırladı.
Diğer Haberi
Vali Yazıcı Öğretmenleri Akşam Yemeğinde Ağırladı.

İkizdere'nin Şampiyon Öğretmenleri Vali Yazıcı ile Akşam Yemeği Yedi

TEOG sınavındaki başarısı ile İkizdere'nin Rize genelinde en büyük sıçrama yapan ilçe olmasını sağlayan Atatürk Orta Okulu ile YGS'de kendi alanında birinci olarak İkizdere'nin yine en çok yükselen ilçe olmasını sağlayan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmenleri Vali Ersin YAZICI'nın davetlisi olarak Rize'de birlikte akşam yemeği yedi.

Yemekte başarıları nedeniyle Anadolu İmam Hatip Lisesinin tüm öğretmenlerine Vali yazıcı tarafından Başarı Belgesi de verildi. İkizdere'yi ziyareti esnasında Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin öğretmenler odasından çok olumlu bir hava aldığını söyleyen Vali Yazıcı , RENK projesindeki başarısından dolayı iki okulu da tüm gittiği ortamlarda örnek gösterdiğini sözlerine ekledi ve RENK projesi kapsamındaki çalışmalarından dolayı tüm öğretmenleri tebrik etti.

//

Kaymakam Abdil KOÇ da İkizdere'nin RENK projesinde yakalamış olduğu bu başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ve üç yıllık görev süresince eğitim söz konusu olduğunda tüm imkanlarını seferber ettiklerini ifade ederken çalışmalarından dolayı tüm öğretmenlere, desteklerinden dolayı da Vali Yazıcı'ya teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yazıcı, Öğretmenleri, Akşam, Yemeğinde, Ağırladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı