Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 21:01
 
Vali Çeber, Kayıp Minik Barış'ı Makamında Kabul Etti
Rize Haberi
Vali Çeber, Kayıp Minik Barış'ı Makamında Kabul Etti

Vali Kemal Çeber, Minik Barış ve Babasını Makamında Kabul Etti 


Rize Valisi Kemal Çeber, Fındıklı ilçesinde kaybolan Barış Yıldırım’ı, babası Emin Yıldırım ile birlikte makamında ağırladı.    


Vali Çeber’e toplumun her kesiminden ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Fındıklı ilçesinde 1 mayıs tarihinde kaybolan ve bir sonraki gün bulunarak ailesine teslim edilen Barış Yıldırım, babası Emin Yıldırım eşliğinde, Vali Çeber’i ziyaret etti, Baba Yıldırım Vali Çeber’e  göstermiş oldukları hassasiyet ve özverili çalışmalar sonucu oğlunun kısa süre içerisinde bulunmasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.  


Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Barışın fiziki, psikolojik durumu ve olay hakkında detaylı bilgiler alan ve Barışı görmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Çeber;” Çocuklarımız bizler için çok önemli. Toplum olarak çocuklarımıza karşı ayrı bir hassasiyete sahibiz. Olayın gerçekleştiği gün tüm vatandaşlarımızda bizlerle birlikte seferber oldular. Onlara ve kurtarma ekiplerine tekrar teşekkür ediyorum. Umarım böyle bir olayla tekrar karşılaşmayız.” şeklinde konuştu. 


Vali Çeber’i gün içerisinde ziyaret edenler arasında Rize İl Müftüsü İsmail Yalçın, Yağlıtaş Muhtarı Vahdettin Pehlivan, Çamlıbel Muhtarları Recep Ozan ve Tarık Ümit ziyaret etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Çeber,, Kayıp, Minik, Barış'ı, Makamında, Kabul, Etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı