Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 13:00
 
Türk Ocağından MHP'li Başkanı Ziyaret
Siyaset Haberi
Türk Ocağından MHP'li Başkanı Ziyaret

Rize Türk Ocağı Şube Başkanlığı MHP den Çayeli Belediye Başkanlığına seçilen İsmail Hakkı Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

    
Türk Ocağı Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hayırlı olsun ziyaretinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’Çayelinde MHP li Belediye Başkanı olmak hizmet yapmayı gerektirir. Daha çok çalışarak MHP 'li Belediye farkını ortaya koymalıyız. Ben yalnız bir şey değilim, ekip arkadaşlarım ile birlikte daha güzel bir Çayeli için var gücümüzle çalışacağız. Türk Ocağı ailesi olarak bizleri Çayeli’nde ziyaret etmenizden ziyadesiyle memnun oldum’ dedi. Türk Ocağı Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ise ’biz kuruluş olarak 31 Mart yerel seçiminde başarılı olan Belediye Başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyoruz. Geçen hafta İkizdere ve Derepazarı Belediye Başkanlarını ziyaret ederek başarışlar diledik. Bugünde Çayeli Belediyesinde Başkanımız İsmail Hakkı Çiftçi’yi tebrik ederek başarılar diledik ’dedi.
 

    
Türk Ocağı Rize Şube Başkanlığının ziyaretinde Başkan Turan Aslan Mercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Cihangir, İsmail Kılıç, Temel Yaşar, Hüseyin Kor, İsmet Kösoğlu katıldı.
 

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: Türk, Ocağından, MHP'li, Başkanı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı