Haber Detayı
08 Haziran 2015 - Pazartesi 20:38 Bu haber 200 kez okundu
 
Seçim Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi.
Diğer Haberi
Seçim Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, seçimin değerlendirildiği toplantının ardından açıklamalarda bulundu. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, genel seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere AK PartiGenel Merkezi'nde kurmayları ile bir toplantı düzenlendi. Yaklaşık 9 saat süren toplantıdan sonra kameraların karşısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin geçti.   İşte Şahin'in açıklamalarından satır başları;.

//   Ak Parti olarak bu süreçte de sorumlu davranacağız. Halkımız müsterih olsun.   Seçim sonuçlarından sonra ortaya konan iradeye derin saygı duyuyoruz. Sonuçlar farklı bir sürecin başladığını gösteriyor bize. Biz Ak Parti olarak bu süreçte de sorumlu davranacağız. Halkımız müsterih olsun Ak Parti olarak bu yeni süreçte de en güçlü partisi olarak ülke menfaatlerini ön planda tutma politikasını devam ettireceğiz   Mehmet Ali Şahin, erken seçim ve koalisyon ile ilgili sorulara ise cevap vermedi.   Şahin, AK Parti Basın Sözcüsü Beşir Atalay'ın eşinin hastanede olmasından dolayı açıklamayı kendisinin yaptığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçim, Değerlendirme, Toplantısı, Sona, Erdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı