Haber Detayı
03 Haziran 2015 - Çarşamba 09:53 Bu haber 273 kez okundu
 
Sayın Karal ve Sayın Bıyık'la Televizyona Çıkmak istiyorum.
Diğer Haberi
Sayın Karal ve Sayın Bıyık'la Televizyona Çıkmak istiyorum.

CEM KAZMAZ’DAN HODRİ MEYDAN !

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize 1.Sıra Milletvekili Adayı O.Cem Kazmaz, Rize’nin sorunlarını tartışmak için diğer partilerin birinci sıra  adaylarını canlı yayına davet etti. Hasan Karal ve Kenan Bıyık’ı canlı yayına davet eden Kazmaz “Tüm ileri demokrasilerde bu olur, hatta  emokrasinin gereğidir, gelsinler halkın gözü önünde canlı yayında Rize’yi ve yapmak istediklerimizi tartışalım, kimin ne projesi varsa anlatsın. Halk Vekil Adaylarını karşılaştırsın, doğruyu yanlışı kendi tercih etsin.” dedi. Perşembe günü saat 21:00’de ve Cuma günü 18:00’e Çay TV’de canlı yayını olduğunu belirten Kazmaz “ bu saatleri diğer adaylarla paylaşmaya hazırım, yeter ki gelsinler beraber çıkalım projelerimizi anlatalım ”dedi.

RİZE İÇİN PROJESİ OLMAYAN, RİZELİYE SÖYLEYECEK SÖZ BULAMAYAN, ANCAK BİRİ HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI ÜZERİNDEN MAĞDURİYET YARATMAYA, DİĞERİ İSE RİZELİLİK GÖREVİ, HEMŞEHRİLİK VAZİFESİ OLARAK YAPTIĞI YARDIMLARI SİYASETE ALET EDEREK OYA ÇEVİRMEYE ÇALIŞAN  AKP ve CHP Adaylarına  seslenen Kazmaz “Seçimde Rizeliye anlatacak hiçbir şey bulamayan, ancak farklı algılarla oy isteyen AKP ve CHP adayları gelsinler Canlı yayına birlikte çıkalım, bize sorular sorulsun, orada çayı konuşalım, kotayı,  kontenjanı tartışalım, organik çayı konuşalım, ne vaat ediyoruz onu konuşalım, Rize’nin projelerini konuşalım,  şu terör meselesi, bölücülük   ve HDP’yi konuşalım, kim HDP ile koalisyon yapacak, kim HDP’ye destek oluyor onu konuşalım, kimin Genel Başkan Yardımcıları HDP ile Diyarbakır’da panel düzenliyor Türklüğü inkar ediyor,kim Dolmabahçe’de İmralı canisinin yol haritalarını,  ihanet projelerini açıklıyor ortaya koyalım,  Rizeli kimin doğru söylediğini kimin ne söylediğini görsün. Rize’ye kim hizmet  etmiş, zarar  vermiş, ne eksik kalmış  kim Vekilliği hak ediyor onu hep birlikte tartışalım” dedi.

Canlı yayınlara katılmayan, ancak buradan mağduriyet çıkarmaya çalışarak halkı kandırmaya uğraşan, Kenan Bıyık’a da seslenen Kazmaz, “ canlı yayın saatleri hazır, Perşembe 21:00’de, Cuma 18:00’de Çay Tv’de, varsa anlatacak projeleri, Rize için söyleyecek sözleri  Sayın Kenan Bıyık  buyursun gelsin, sağda solda televizyonlar, gazeteciler bana yer vermiyor diye konuşuyor, sahte mağduriyet üretmeye çalışıyor, buyursun gelsin varsa Rize için projesi anlatsın. Ben kendi saatlerimde hem onunla  hem de  Sayın Hasan Karal ile televizyona çıkmak istiyorum, onlarla halkın önünde tartışmak istiyorum,  bu  fırsatı Sayın Kenan Bıyık’a vermeye hazırım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sayın, Karal, ve, Sayın, Bıyık'la, Televizyona, Çıkmak, istiyorum.,
Yorumlar
Haber Yazılımı