Haber Detayı
18 Mart 2018 - Pazar 20:22 Bu haber 407 kez okundu
 
Rizelileri Kutuplaştırdığınız Yeter Artık.
Diğer Haberi
Rizelileri Kutuplaştırdığınız Yeter Artık.

RİZELİLERİ KUTUPLAŞTIRDIĞINIZ YETER ARTIK!   Canımıza tak etti yeter artık!  Sözde Rize'mizin menfaati için çalışıyorsunuz, o zaman neden gerçekten aslı Rizeli olan, Rize sevdalılarını rica minnet gecenin bir yarısı telefonla arayıp yalvarıp yakarıp, insanı evinden ocağından edip, ruhunu okşayarak getirtip "haydi sihirli değnekte senin, yetki de senin, kararlar da senin, RTEÜ TIP FAKÜLTESİ EĞİTİMİNİ ve SAĞLIK  HİZMETLERİNİ ADAM  ET,  TOPARLA, Rizemizi al, (hani bir tabir vardır, çok afedersiniz, öğretmen ve Veli arasında geçen bir konuşma vardır. Öğrenci için söylenir. Bu da öyle bir şey. Sözüm meclisten dışarı, misalen diyorum) eti senin kemiği de senin, yeterki işler yoluna girsin. Düzen otursun. Tam yetki deyip te, Sosyoloji de bir terim  vardır, "Tavuk toplumu"  gibi önüne yem verirken aynı anda yumurta ? bekleyip, verirse iyi, vermezse tüüü kaka; demek, şamar oğlanına çevirmek için mi davet ettiniz ve BAŞARILARINI HAZMEDEMEYİP bazıları vefasızlık, saygısızlık, görgüsüzlük, yüzsüzlük, utanmazlık yapıp bir dümen çevirip, çeşitli entrikalarla yolladınız Onu?? "

 

  Anlayan anladı!  Anlamayan da, anlayandan öğrensin.    Şimdi de kalkmış şunları diyebiliyorsunuz Sayın Yetkililer, bugünkü gücüne güvenenler....     "Rektör beyefendi tarafından heyete,  RECEP  TAYYİP  ERDOĞAN  ÜNİVERSİTESİ’NİN  MEVCUT  DURUMU , PROJELER  VE  HEDEFLERİ  İLE  İLGİLİ  BİLGİLER  VERİLDİ.    TOPLANTIDA,  ÜNİVERSİTENİN  BÜYÜMESİ  VE  GELİŞMESİ  İÇİN  BUNDAN  SONRA  YAPILMASI  GEREKEN  ÇALIŞMALAR  GÖRÜŞÜLEREK  KARARA  BAĞLANDI."   Ya zaten bu sebeple O mükemmel, mütevazi, çalışkan, disiplinli, becerikli, üstün retorik sahibi insanı getirmediniz mi? Niye  projelerini engellediniz o zaman ???   Normal, sıradan bir vatandaş olarak soruyorum sizlere.....    Neden zaman, maddi ve manevi kayıp yaşatıyorsunuz?   Rizemizi yay gibi gerip gerilere taaaa Ekrem ORHON beyefendinin yaşadığı dönemlere götürüp, denizi doldurup, boşuna maliyet harcayıp Türk Milletinin paralarını çar çur edip ve vatandaşa bilgi vermeden kafanıza göre harcayıp, sonrada gerdiğiniz YAYI ? gerip Rize'yi taaaa 2053'e mi yollayacaksınız?

 

  Ne yaptığınız belli, ne de " ne yapacağınız!!!"   Rizemize yakışan ne ise bir an önce onu yapın. Herşey Rizemizin menfaati için.    Ama ne olur vatandaşımızı kutuplaştırmadan, onunkiler, bununkiler, oncular, buncular diye, parçalara bölüp, tüme  varım  yapıp, insanları yormayın. Yeter artık...    10 senedir Rizedeyim doğru düzgün bir yenilik, bir gelişme, bir yatırım görmedim. Herkes rant peşinde.   Kendi çıkarlarınızı unutun.    Bakın ben 21 Kasımdan beri dil döküyorum. Kime, neye, niye???   Burdan taşınır gider, bana ne Rize'den diyebilirdim. Ama içim el vermiyor.   O yüzden beni dinleyin.   Artık KADINLARA DA HAK VERİN, KULAK VERİN, SALIK VERİN, FIRSAT VERİN........   Onu yapıcaz, bunu yapıcaz deyipte insanların hayalleriyle oynamayın.  Laf değil, icraat görmek istiyoruz.    Saygılarımla    Jale KAZDAL  RİZE  / GÜNEYSU GELİNİ
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizelileri, Kutuplaştırdığınız, Yeter, Artık.,
Yorumlar
Haber Yazılımı