Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 09:19
 
RİZELİ PINARBAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Vefat Haberi
RİZELİ PINARBAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Çaykur Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman PINARBAŞ ve Kayseri Pazarlama bölge Müdürü İsmail PINARBAŞ 'ın ablaları Münevver YAMAK vefat etmiştir.


Rahatsızlığı sebebiyle İstanbul'da  tedavi gören 71 yaşındaki Münevver YAMAK hatsnede hayatını kaybetti.


Merhumenin Cenazesi 15 Aralık 2019 Pazar günü ikindi namazından sonra Rize'nin Pazar ilçesi Sahil Camiinde kılınan cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedildi.

 

Pınarbaş ve Yamakoğlu ailelerinin merhume ablaları Münevver Yamakoğlu’nun Pazar Sahil Camisindeki cenaze namazına, Çevre Eski Bakanı ve Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcıları Ali Haydar Er, Şaban Turgut, Öz Gıda İş Sendikası. D. Karadeniz Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Dr. Turgay Turna ve çok sayıda Çaykur Daire Başkanları, Çay Fabrika Müdürleri, Çaykur Bayileri, Çaykur işçi ve memurları, STK Temsilcileri, Pazar ve Rize’den gelen kalabalık bir cemaat topluluğu ile Pınarbaş ve Yamakoğlu ailelerinin akraba ve dostları katıldılar.


Tel:Süleyman PINARBAŞ 05323415353
Tel:İsmail PINARBAŞ 05365758653 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZELİ, PINARBAŞ, AİLESİNİN, ACI, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı