Haber Detayı
18 Şubat 2013 - Pazartesi 13:12 Bu haber 321 kez okundu
 
Rizeli Kursiyerler Ayder Yaylası’nda Stres Attı
Diğer Haberi
Rizeli Kursiyerler Ayder Yaylası’nda Stres Attı

Rize Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleri ile yürüttüğü Bilgisayarlı Muhasebe Meslek Edindirme Kursu, gezi faaliyetleri kapsamında Ayder Yaylası’nda karın ve temiz havanın tadını çıkararak stres attı.

Ayder Yaylası’nın büyüleyici doğasında havanın da güzel olması dolayısıyla güzel bir hafta sonu geçirildi. Ağaçları beyaz yaprak açmış gibi gösteren kar örtüsü görenleri büyülerken, geziye katılanları da kendine hayran bıraktı. Geziye katılan kursiyerler ve aileleri kar üstünde mangal keyfi yaptıktan sonra doyasıya karın tadını çıkardı.

Proje Koordinatörü Vedat Durmaz gezinin çok verimli geçtiğini söylerken, kursiyerler ile daha yakından tanışma ve kaynaşma imkânı sağlandığını ve bu yıl merkezde pek kar yağmadığını belirterek hafif kar yağışlı bir havada güzel bir hafta sonu geçirdiklerini ifade etti.

Proje Koordinatörü Durmaz; “Muhasebe elemanına çok ihtiyaç var. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bu projeyi gerçekleştirmemizin çok isabetli olduğunu düşünüyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın genç istihdamı destekleme adına bu projelere yer vermesi gençlerimizin kalifiye eleman olmaları adına büyük bir şans olarak görüyorum. Ve kurs sonrasında eleman ihtiyacı olan işadamlarımız kendi ihtiyaçlarına göre kursiyerleri değerlendirerek işe alıyor. Bunun için de bu tür kurslara katılan kursiyerler bu süre içersinde kendini göstermeleri, çalışmaya istekli ve işi öğrenme gayreti içerisinde olmaları gerekmektedir.” dedi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Kursiyerler, Ayder, Yaylası’nda, Stres, Attı,
Yorumlar
Haber Yazılımı