Haber Detayı
03 Haziran 2015 - Çarşamba 11:07 Bu haber 239 kez okundu
 
Rizeli Bürokrata Üst Düzey Görev.
Diğer Haberi
Rizeli Bürokrata Üst Düzey Görev.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Yüksek öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Rizeli bürokrat Recep Ali ER atandı.

Bu günkü resmi Gazetede yayınlanan üçlü kararname ile Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Rizeli hemşehrimizi tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz

//

ER'İN ATAMA KARARNAMESİ

Gençlik ve Spor Bakanlığından: Karar Sayısı : 2015/296

1 - Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Recep Ali ER'in atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

2 - Bu Kararı Gençlik ve Spor Bakanı yürütür.

2/6/2015 Recep Tayyip ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI

Ahmet DAVUTOĞLU Başbakan

Akif Çağatay KILIÇ -Gençlik ve Spor Bakanı

//

Recep Ali Er Kimdir ?

Recep Ali ER 29.12.1961 yılında Rize Merkeze bağlı Pazarköy'de doğdu. İlkokulu Rize Pazarköy İlkokulunda, ortaokulu Güneysu Ortaokulunda tamamladı. Rize Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra 1983 yılında Giresun Eğitim Yüksek Okulunu tamamlayıp aynı yıl Bingöl’de öğretmenliğe başladı. Bingöl ilinde dört yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra Trabzon Of ilçesine tayin olarak 10 yıl süreyle aynı görev yapmış olup bu süre içerisinde Lisans eğitimini tamamlamıştır, akabinde 9 yıl süreyle de Trabzon’da görev yaptıktan sonra 2006 yılında Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Samsun Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak, Aralık 2009 yılında da Ankara Bölge Müdürü olarak atanmış olup halen bu görevi sürdürmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Bürokrata, Üst, Düzey, Görev.,
Yorumlar
Haber Yazılımı