Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 09:35
 
RİZE MODERN BİR EĞİTİM KURUMUNA DAHA KAVUŞUYOR
Eğitim Haberi
RİZE MODERN BİR EĞİTİM KURUMUNA DAHA KAVUŞUYOR

Rize RTE Üniversitesi Geliştirme Vakfı ile Marin Römorkör ve Kılavuzluk A.Ş arasında Üniversitenin  Güneysu Konakları’nın bitişiğindeki 8 dönümlük araziye özel okul yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.


İmzalanan protokole göre, 11.000 metrekare kapalı alana sahip olacak olan okul binasının 2021-2022 Eğitim Öğretim dönemine yetiştirilmesi planlanmaktadır. Okul inşaatı tamamlandıktan sonra RTE Üniversitesi  Geliştirme Vakfı’na teslim edilecek.


İstanbul’da gerçekleştirilen imza törenine, Marin Römorkör ve Kılavuzluk A.Ş yetkilisi ile Üniversite Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR arasında yapılan imza töreninde Üniversite Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri; Rize Valisi Kemal ÇEBER, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri KASIRGA, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Necmeddin Bilal ERDOĞAN, Ali KOPUZ, Abdulkadir KART, Av. Harun MERTOĞLU ile İstanbul Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer KIRAN da hazır bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, MODERN, BİR, EĞİTİM, KURUMUNA, DAHA, KAVUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı