Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 20:04 Bu haber 5292 kez okundu
 
Rize kurucu AK gençler iftar yemeğinde buluştu
Siyaset Haberi
Rize kurucu AK gençler iftar yemeğinde buluştu

RİZE'DEKİ KURUCU AK GENÇLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
 
Rize kurucu AK gençler il, ilçe ve belde başkanları iftar yemeğinde buluştu
 
Yemekte konuşan Rize kurucu gençlik kolu Başkan Muhammed Agun, AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana hep yükselerek bu günlere geldiğini belirterek "14 Ağustos 2001 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde kurulan bu kutlu yolculukta yer almayı Cenabı Allah bize kurucu gençler olarak nasip eyledi.Haksızlığa karşı makamı ve mevkisi ne olursa olsun bunu her zaman haykırdık. Artık yeryüzünde bütün insanlığa sunduğumuz medeniyet anlayışının tekrar ayağa kaldırma zamanı geldi.
 
Teknikte, tefekkür ile hareket ettik belki bir çok arkadaşımız görev dahi almadı ama davası için görev almasada bu yolda mücadele verdi.Aramizdaki bazı büyüklerimiz rüyasında dahi göremeyecekleri mertebeye genel başkanımız sayesinde ulaşanlar şimdi görüyoruz-ki bu davaya ihanet içerisindedirler.Onun için bizler bu davaya her zaman olduğu gibi bugünde sahip çıkıyoruz. 'İlim, ilim bilmektir. İlim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsen ya nice toz olur gidersin.

Bunun için bizler bu davaya adamış bu davaya baş koymamiz gerekiyor.Tabii bizler bu yola, koltuk sevdasıyla,  makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla baş koymuşuk. 

Bunun için de bizler,dava dostları olarak korkan,çekinen,kişilerden asla olmadık.

AK Parti kurucu İl Gençlik kolu Başkanlığı görevinin bütün hayatı boyunca yapmış olduğu en kıymetli görevdir.
 
Değerli dostlar ben hayatta çok işler yaptım, çok görevlerde bulundum. Ama bunların içerisinde herhalde en kıymetlisi AK Parti'nin Rize'de kurucu il gençlik kolu başkanı olmak görevidir. Siz değerli arkadaşlarımıza AK Parti'yi Rize'de kurduk. "AK Parti kurulurken birçok insan sağa,sola öteye, beriye kaçıyordu.Şimdi bu zor süreçte, İşte bu teşkilat yıne burada bu insanlar ellerini değil bedenlerini taşın altına koyan insanlardır"Unutmayın, bizim dava konusunda bir kızıl elmamız var. Biz kalbi selim dostlar istiyoruz. Yani imanına, inancına, maneviyatına sahip dostlar istiyoruz. Biz zevk-i selim sahibi dostlar istiyoruz. Yani sanatıyla, kültürüyle, estetiğiyle, zirvede bir dostluk istiyoruz.Bunun için de biz, davadan korkan,davadan çekinen, yerine davasini bırakanlardan olmayı asla düşünenlerden aslaha olmadık.Yeri ve saati gelince bizler bu davayı yarı yolda bırakanlardan asla olamayız.

"Dolayısıyla sizlerle birlikte olmaktan, onur duyuyorum, mutluluk duyuyorum. Sizlerle iftihar ediyorum.Böyle güzel bir organizasyonda bizleri buluşturan Siz değerli kurucu arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçlerde AK Parti ile beraber kazanan Türkiye olacaktır.  Dostlarımız,milletimizin emaneti olan bu görevleri, vakti, saati geldiğinde sahip çıkmasını da biliriz."Ben bu yemeği tertip eden değerli dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha nice başarılar,saygılar ve sevgiler diliyorum.Burada olan olmayan herkese ve sizlere katılımınızdan ötürü çok teşekkür ediyorum, Hepınızden Allah razı olsun.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, kurucu, AK, gençler, iftar, yemeğinde, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı