Haber Detayı
10 Haziran 2015 - Çarşamba 21:08 Bu haber 218 kez okundu
 
Rize'den Bölgenin Umudu Olmaya Devam Edeceğiz.
Diğer Haberi
Rize'den Bölgenin Umudu Olmaya Devam Edeceğiz.

1995 yılında Rize’nin Pazar ilçesinde yayın hayatına merhaba diyen ve bir dönem bölgede en çok dinlenen radyolardan biri olan Karadeniz Umut Radyo’da yeni bir dönem başladı.

Belli bir süre yaşanan bazı sıkıntılar dolayısıyla yayınlarına ara veren radyonun yeni sahibi Ardeşenli iş adamı Mehmet Çırakoğlu oldu.

Gelişim Radyo-TV ‘nin eski sahiplerinden olan Mehmet Çırakoğlu yıllar sonra medya dünyasına yeniden dönmüş oldu.

Bölgesel yayın yapma hakkı olan Karadeniz Umut Radyo’ya ait anonim şirketin televizyon kurma yetkisi de bulunuyor.

//

“Değişim Olmadan Gelişim Olmaz” anlayışı ile hareket ettiklerini söyleyen Çırakoğlu “Önceliğimiz kalite olacak. Yayınlarımızla, programlarımızla ve anlayışımızla bizleri dinleyen herkesin beğenisini kazanmayı hedefliyoruz. Emekten ve halktan yana taraf olacağız. Şunu da hatırlatmak gerekir ki, Radyo Umut sadece müzik kutusu olmayacak. Haberden müziğe, sosyo-kültürel programlardan güncel konulara değineceğimiz programlarımız olacak. Bizleri yolda arabalarında, evlerinde, işyerlerinde ve internet üzerinden dünyanın her köşesinde dinleyen herkese konuk olacağız. Radyo Umut bölgenin umudu olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Radyo Umut Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Özyanık ise yaptığı açıklamada, Radyo Umut’u dinleyenlerin asla pişman olmayacağı ve kendilerinden mutlaka bir şeyler bulabilecekleri programlar olduğunu söyleyerek “Hafta içi her gün canlı yayınlarımızla dinleyenlerimizin misafir oluyoruz. Canlı yayınlar dışında her tür müzikten kaliteli şarkıları dinleyebileceksiniz. Zamanla daha değişik ve çeşitli programları hazırlayacağız. Yayına başladığımız kısa süre oldu ama aldığımız tepkiler çok güzel. Bizlere desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu desteğin getirdiği sorumluluk çerçevesinde Radyo Umut olarak bölgenin umudu olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'den, Bölgenin, Umudu, Olmaya, Devam, Edeceğiz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı