Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 11:00 Bu haber 294 kez okundu
 
Rize'de Öğrencilerin Destekleri Unutulmadı.
Diğer Haberi
Rize'de Öğrencilerin Destekleri Unutulmadı.

 

ÖĞRENCİLERİN DESTEKLERİ UNUTULMADI Rize İyidere Kaymakamı Orhan Altun ve Belediye Başkanı Ahmet Mete, İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gerçekleştirilen ziyarette kendilerine Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Mete, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mete ve Ak Parti İlçe Başkanı Talat Tüfekçi eşlik etti.

Okul Müdürü Akif Kızılkan ve öğretmenler tarafından yapılan karşılamanın ardından Kaymakam Orhan Altun ve Başkan Ahmet Mete okulun yiyecek içecek hizmetleri ve Lojistik bölümü öğrencileri ile bir araya geldi. Buluşma sırasında öğrenciler; istek ve düşüncelerini aktarırken aynı zamanda kendilerine her zaman her konuda destek verilecekleri sözünü aldılar. Karşılıklı yapılan sohbetin ardından Kaymakam Altun ve Başkan Mete öğrencilere, geleneksel olarak her yıl düzenlenen Hamsi Festivalinde öğrencilerin sağladıkları yardımlardan ötürü teşekkürlerini bildirerek öğrencilere hediyeler verdiler. Kaymakam Altun ve Başkan METE İl ikincisi olan okul voleybol takımını tebrik ederek gelecek yıl birincilik beklediklerini belirttiler.

Başkan Ahmet METE bundan sonraki etkinliklerde İyidere Belediyesi ile İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında yapılan işbirliği protokolü gereği sosyal, kültürel, sportif ve toplum hizmeti hususlarında birlikte çalışılacağını eğitim öğretim adına her konuda yardımda bulunulacağını belirtti. Okul Müdürü Akif KIZILKAN Kaymakam Orhan ALTUN, Belediye Başkanı Ahmet METE, Başkan Yardımcısı Muammer METE, Akparti İlçe Başkanı Talat TÜFEKÇİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa METE’ ye ziyaretlerinden ve okula yaptıkları katkılarından dolayı İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ailesi adına teşekkür etti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Öğrencilerin, Destekleri, Unutulmadı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı