Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 10:28
 
RİZE'DE Kİ TEK BELEDİYE BAŞKANI DA TOPLANTIYA KATILDI
Siyaset Haberi
RİZE'DE Kİ TEK BELEDİYE BAŞKANI DA TOPLANTIYA KATILDI

CHP’ de Yönetim Kurulu Toplantısının Konuğu Fındıklı Belediye Başkanıydı


Video Konferans yöntemiyle yapılan CHP il yönetim kurulu toplantısına katılan Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, belediyenin sıkıntılarını anlattı.


CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz başkanlığında İl Yönetim Kurulu, arife gecesi yapıldı. Toplantıya Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu ile video konferans yoluyla katıldı.


Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu, Fındıklı Belediyesi’nde yapılan çalışmaları ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalarla ilgili olarak detaylı bilgi sunumu yaptıktan sonra son ay genel idareden maaşları bile karşılamayacak para geldiğini buna rağmen dayanışma içinde çalışmaları aksatmadan sürdürdüklerini anlattı.


İl Yönetim Kurulu, Belediye Başkanımıza Fındıklı’da yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etmiş ve çalışmalarında başarılı olacağına inandıklarını ve güvendiklerini açıklamıştır.


CHP Rize İl Başkanı Saltuk DENİZ toplantının sonunda İl Yönetim Kuruluna yapmış olduğu değerlendirmede: “Fındıklı ilçemizde yapılan çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Yapabileceğimiz her türlü katkıyı yapıyoruz bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Fındıklı Belediyesi’nin tüm Türkiye’de takip edilen bir belediye olmaya başlamış olması nedeniyle, seçimleri kaybetmeyi içine sindiremeyenlerin 31 Mart 2019 tarihinden bu yana yapmış olduğu engelleme ve karalama çalışmaları yeni provakatif çalışmalarla sürebilecektir. Bu konuda dikkatli olunması gerekmektedir. Biz her zaman ve her koşulda Fındıklı halkının tercihinin simgesi olan Belediye Başkanımızın yanında olacağız. Hiç kimse Fındıklı halkına hizmet verilmesini ve Fındıklı halkının hizmet almasını engelleyemeyecektir.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'DE, Kİ, TEK, BELEDİYE, BAŞKANI, DA, TOPLANTIYA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı