Haber Detayı
12 Haziran 2015 - Cuma 19:56 Bu haber 252 kez okundu
 
Rize'de Bursla Okuduğu Üniversitenin Birincisi Oldu
Diğer Haberi
Rize'de Bursla Okuduğu Üniversitenin Birincisi Oldu

Bursla okuduğu üniversitenin birincisi oldu

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Yüksek  Okulu’ndan 1’incilikle mezun olan Yusuf Zeyyad Caner’e 5 yıldır burs desteği sağlayan YASA Denizcilik Personel Müdür Yardımcısı Fatih Ertem ve  Yalçın Sabancı Eğitim Vakfı Genel Sekreteri  Ayşen Özçelik öğrenciyi mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Yüksek  Okulu Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümünden üniversite birincisi olarak mezun olan Yusuf Zeyyad Caner diplomasını aldı.

//

Okulda düzenlenen mezuniyet törenine Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Temel Şahin ile Yusuf Zeyyad Caner’e 5 yıllık burs imkanı sağlayan YASA Denizcilik Personel Müdür Yardımcısı Fatih Ertem ve  Yalçın Sabancı Eğitim Vakfı Genel Sekreteri  Ayşen Özçelik’de katıldı. Öğrenciyi başarılarından dolayı tebrik eden Ertem ve Özçelik gelecek hayatında başarılar diledi ve hediyeler verdi. Üniversite birincisi olan Yusuf Zeyyad Caner törenin ardından gösterdiği başarı dolayısıyla mezuniyet kütüğüne ismini çaktı.

Tören kep atma merasimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Bursla, Okuduğu, Üniversitenin, Birincisi, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı