Haber Detayı
27 Temmuz 2013 - Cumartesi 01:27 Bu haber 550 kez okundu
 
Rize'de Ak Partide Belediye için ilk Aday Adayı Belli oldu
Diğer Haberi
Rize'de Ak Partide Belediye için ilk Aday Adayı Belli oldu

Rize/Pazar'da belediye için ilk aday adayı belli oldu

2014 Mart ayında yapılacak Mahalli idareler seçimine 7 ay kala hareketlilik başladı. Pazar'da ilk aday adaylığı açıklaması bakın kimden geldi:

Pazar’da Belediye Başkanlığı için ilk aday adayı iktidar Partisi’nden geldi.

AK Parti’den Pazar Belediye Başkanlığı için adaya adaylığını ilk açıklayan Mehmet Engin oldu.

Önceki seçimlerde de aday adayı olan ancak Ahmet Basa’nın aday gösterilmesi nedeniyle seçime giremeyen Mehmet Engin, daha sonra kısa süreliğine geçici görevle Pazar Belediye Başkan yardımcısı olarak görevlendirilmiş, ardından da Ankara’daki görevine geri dönmüştü.  

2014 seçimlerinde yeniden aday adayı olduğunu ilan eden Mehmet Engin, seçimlere de “Pazar’ın yıldızı onunla parlayacak” sloganıyla hazırlanacak.

Pazar53 editörüne, aday adaylığı konusunda açıklamada bulunan Engin, “Önceki dönemde aday adayı olarak, ilçeme hizmet anlamında ilk adımı atmıştım. Partimiz Ahmet Basa Bey’i aday gösterdi. Bu dönemde yine Pazar’ımızın yıldızını parlatmak, hedeflediğim hizmetleri yapmak için adaylığın ilk şartı aday adayı olarak yola çıkıyorum. İnşallah hayırlara vesile olur” dedi.

Mehmet Engin, Ramazan bayramı ile birlikte Pazar’da seçim çalışmalarının startını vereceğini de kaydederek, hemşerilerinin desteği ve partisinin de kabulüyle Pazar belediye başkan adayı olmak için mücadelesini sürdüreceğini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Ak, Partide, Belediye, için, ilk, Aday, Adayı, Belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı