Öz Gıda İş'e Yeni başkan atandı.
Haber
29 Nisan 2019 - Pazartesi 22:08
 
Öz Gıda İş'e Yeni başkan atandı.
Sendika Haberi
Öz Gıda İş'e Yeni başkan atandı.

20 Nisan’ da Ankara’ da gerçekleştirilen Öz Gıda İş sendikası Genel merkez Kongresinde sendikansın Rize-Artvin Bölge Başkanı Sultan Murat Karadağ’ ın genel merkez yönetimine seçilmesinden sonra Hasan Fehmi Bursalı Doğu Karadeniz şube Başkanı oldu.

 

Öz Gıda İş doğu Karadeniz Şube Başkanı Sultan Murat Karadağ Genel merkez yönetiminde eğitimden sorumlu genel başkan Yardımcısı olunca Karadağ’ın başkan yardımcısı olarak görev yapan Hasan Fehmi Bursalı sendika Genel merkezi tarafından şube başkanlığına atandı.

 

Öz Gıda İş sendikası Doğu Karadeniz Şube Başkanlığına atanan Hasan Fehmi Bursalı, kendisinin makam sevdası olmadığını ifade ederek, “ makam, mevki sevdam yok. Genel merkez yönetimine atanan Sultan Murat Karadağ’ ın başkan yardımcısıydım. Genel merkez beni şuba başkanlığına atadı. Şimdi ki derdim işçi arkadaşlarımın sorunlarını çözmektir.  Doğu Karadeniz şubemizin genel merkez üye sayısının üçte biri kadar üyesi vardır. O nedenle büyük bir sorumluluk üzerime aşldım. Bu sorumluluğun altından kalkacağıma inanıyorum” dedi.


İlyas GÜR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öz, Gıda, İş'e, Yeni, başkan, atandı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı