Haber Detayı
24 Şubat 2017 - Cuma 17:20 Bu haber 591 kez okundu
 
On Günde İkinci Acı. Rize'de Dualarla Toprağa Verildi.
Vefat Haberi
On Günde İkinci Acı. Rize'de Dualarla Toprağa Verildi.

ÇAKIR’IN ANNE ACISI SOĞUMADAN VEFAT EDEN BABASI DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

Rize Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı, Eski İl Genel Meclis Üyesi, TMSF Fon Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakır’ın bir hafta önce vefat eden annesinin ardından, dün İstanbul Kozyatağı Central Hospital Hastanesinde hayatını kaybedene babası Hacı Fehmi Çakır (80) İyidere Kalecik Köyü Merkez camisinde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından, bir hafta önce vefat eden eşi Hacı Nedime Çakır (79)’ın mezarının yanındaki aile kabristanlığında dua ve gözyaşlarıyla toprağa verildi.

//

Aynı hastanede tedavi görmekte olan, İstanbul’da TMSF Fon Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakır’la birlikte yaşayan, babası Hacı Fehmi Çakır ve annesi Hacı Nedime Çakır çiftinin, İyidere Kalecik Köyü Merkez camisinde Cuma namazının akabinde kılınan cenaze namazına, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Eski Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Çaykur Genel Müdürü Yardımcısı Yusuf Ziya Alim, Çaykur YK Üyesi İsmail Soba, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yoldaş, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül, İyidere Ak Parti İlçe Başkanı Telat Tüfekçi, Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Hocaoğlu, Öz Gıda İş D.Karadeniz Sendika Başkanı Sultan Karadağ, İyidere Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Yılmaz, Eski Rize Belediye Başkan Vekili İrfan Kandil, çok sayıda Ak Parti Rize İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Rize ve İlçelerinden çok sayıda İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri, merhumun yeğeni Ak Parti İyidere İl Genel Meclisi üyesi Sabit Karafazlı, Kuveyt Türk Trb. Şb. Müdürü Bülent Çakır, çeşitli STK Temsilcileri, siyası partilerin, Dernek ve Vakıfların temsilci ve yöneticileriyle, çok sayıda Çaykur çalışanları katıldılar.

Bir hafta arayla önce annesi ve akabinde babasını toprağa verene, TMSF Fon Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakır’ın babası Hacı Fehmi Çakır’ın cenaze namazına kalabalık bir cemaat topluluğunun katıldı. Bir hafta önce annesi ve ardından babasını toprağa veren, Çakır’ın cenaze namazı boyunca üzüntüden ayakta durmakta zorlandığı görüldü.

Haber ve Fotoğraflar: BAYRAM ALİ KAVALCI

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: On, Günde, İkinci, Acı., Rize'de, Dualarla, Toprağa, Verildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı