Haber Detayı
23 Şubat 2017 - Perşembe 15:03 Bu haber 641 kez okundu
 
On Gün önce Annesini Bugünde Babasını Kaybetti.
Vefat Haberi
On Gün önce Annesini Bugünde Babasını Kaybetti.

BAŞKAN ÇAKIR ON GÜN ÖNCE ANNESİNİ, ŞİMDİ’DE BABASINI KAYBETTİ

On gün önce annesi vefat eden ve anne acısını yaşayan, Rize Belediyesi Eski Başkan Yardımcılarından, Ak Parti İyidere Eski İl Genel Meclis Üyesi, TMSF Fon Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇAKIR, şimdi de bugün rahmetlik olan babasının vefat acısını yaşıyor.

İstanbul Kozyatağı Central Hospital hastanesinde bir süredir yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle on gün önce vefat eden, eşi Hacı Nedime Çakır’la (79) birlikte aynı hastanede tedavi görmekte olan, TMSF Fon Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcılarından Hüseyin Çakır’ın babası emekli Çaykur eksperlerinden Hacı Fehmi Çakır (80) eşinin vefatından on gün sonra aynı hastanede hayatını kaybetmesi, Çakır ailesinin fertleriyle birlikte, İyidere İlçesi ve Kaleci köyü halkı arasında büyük üzüntüye neden oldu.

//

 

Ak Parti İyidere İl Genel Meclisi üyesi Sabit Karafazlı ve Çaykurspor Kulübü Futbol Antrenörlerinden Kadir Karafazlı’nın da dayısı olan ve yörede bir hayli sevilen ve hayırsever insan olarak tanınan merhum Hacı Fehmi Çakır’ın cenazesi  24 Şubat Cuma günü, İyidere Kalecik köyü Merkez camiinde cuma namazının ardından kılınacak olan cenaze namazı sonrası, aynı yerde ki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Haber: BAYRAM ALİ KAVALCI

Kaynak: Editör:
Etiketler: On, Gün, önce, Annesini, Bugünde, Babasını, Kaybetti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı