Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 19:55
 
MÜSİAD’dan Çözüm Kolejine Ziyaret
Eğitim Haberi
MÜSİAD’dan Çözüm Kolejine Ziyaret

MÜSİAD’dan Çözüm Kolejine Ziyaret


Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Başkanı Recep Taylan ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Çözüm Koleji Genel Müdürü Mahmut Dabak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyaretteki konuşmasına MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan, “MÜSİAD’lı iş adamlarımızın yatırımlarıyla gerçekleşen Çözüm Koleji Rize’de eğitim-öğretime sadece akademik anlamda değil sosyal anlamda da standartların üzerinde bir yatırımla değer katmıştır. Okulumuz da yeni dönemde uzun yıllar eğitim sektöründe faaliyet gösteren, önceki dönem şube başkanımız Mahmut Dabak’ın Genel Müdür olması tecrübeleriyle okulumuzun başarısına farkındalık katacağına inanıyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diyorum” şeklinde konuştu.


Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Mahmut Dabak, “Okulumuz her dönem de yapmış olduğu yenilikleriyle eğitimde farkını ortaya koymuştur. Yeni döneme de hazırlık çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Amacımız geleceğimizin teminatı çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Çocukları; sahip olduklarıyla mutlu olabilen, hayata pozitif bakan, öz değerleriyle yaşamaktan ve yaşatmaktan zevk alan, bilimsel, kültürel ve sportif alanda çağımızın aradığı nitelikli insan profiline uygun donanımlı bireyler olarak yetiştirmekteyiz. Velilerimize herhangi bir okula kayıt yaptırmadan önce mutlaka Muradiye’deki Çözüm Kolejimizi ziyaret etmelerini tavsiye ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD’dan, Çözüm, Kolejine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı