Haber Detayı
15 Haziran 2015 - Pazartesi 19:05 Bu haber 226 kez okundu
 
MHP'den CHP'nin Sözlerine Çok Sert Tepki Geldi. VİDEO
Diğer Haberi
MHP'den CHP'nin Sözlerine Çok Sert Tepki Geldi. VİDEO

MHP'den CHP'li Haluk Koç'un sözlerine sert tepki geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan, muhalefete seslenen CHP sözcüsü Haluk Koç'un 'alayına karşıyız tavrıyla bir yere gidilmez' sözlerine tepki geldi. Yalçın, "Sayın Koç'un söylediği sözlerin alayına karşıyız" diye konuştu.

A Haber'de konuşan Semih Yalçın şunları söyledi: Biz koalisyona karşı değiliz, tam tersine tesis edilsin diyoruz. Önceliği de bunlara veriyoruz. Kendi aralarında anlaşamayıp da dönüp MHP ile uğraşmalarının anlamını ben anlayamıyorum. Dolayısıyla Haluk Koç'un bu beyanatta söylediğin sözlerin de alayına biz karşıyız. Sayın Koç olmayacak duaya amin diyeceğine MHP'nin ne yapmaya çalıştığını doğru okusun. Demokrasilerde kapı kapatılmaz. MHP kapı kapatmıyor, bir sürü seçeneği ortaya koyuyor.

//

Koç, MHP ve HDP'ye çağrı yapmış, "CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Millet yüzde 60 oy alan partilere bir mesaj, bir sorumluluk, görev verdi. Biz CHP olarak bu mesajı aldık. Ancak muhalefetteki diğer siyasi partilerin de bunu alıp değerlendirmesi gerekir. ‘Alayına karşıyız’ tavrıyla Türkiye bir yere varamaz” değerlendirmesinde bulunmuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'den, CHP'nin, Sözlerine, Çok, Sert, Tepki, Geldi., VİDEO,
Yorumlar
Haber Yazılımı