Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 14:23
 
Markanızı Koruma Altına Alın!
Türkiye Haberi
 Markanızı Koruma Altına Alın!

 Markanızı Koruma Altına Alın! 

 

Patentler, bir buluş için verilir, genel olarak yeni bir şey üretmenin bir yolunu sağlar veya bir soruna yeni bir teknik çözüm sunarlar. Patent genelde bir süreci kapsayan münhasır bir haktır.  
 

Patent dendiğinde sadece soyut kavramlar anlaşılmamalıdır;günlük yaşamda paha biçilmez, pratik bir rol oynamaktadır. Düşünceleri ve yaratıcılığı ödüllendirerek, patentler her alanda yeniliklerin ve yeni teknolojilerin gelişimini teşvik eder.

 

Patent portföyünüz Grup ofis ile en etkili şekilde yönetilir. Müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ürün ve hizmetler sunmak en önem verdiğimiz adım. Markanızı tanıtırken aynı zamanda korumanız çok önemlidir. Marka, patent, faydalı model hizmetleri ile siz de Grup ofis güvencesiyle üretin ve büyüyün. Tescil öncesinde ve sonrasında yalnız değilsiniz. Prensip olarak, patent sahibi, başkalarının patentli buluşu ticari olarak sömürmesini önleme veya durdurma hakkına sahiptir.Başka bir deyişle, patent koruması, patent sahibinin onayı olmadan, buluşun ticari olarak yapılamayacağı, kullanılamadığı, dağıtılamadığı, ithal edilemediği veya başkalarına satılamadığı anlamına gelir. Patent / Faydalı model hizmetlerimizle buluşunuzu koruma altına alarak aynı zamanda ticari olarak yükselmenizi sağlarız. Grup Ofis Marka Patent'i; mal ve hizmet markaları, patentler, faydalı modeller, tasarımlar, coğrafi işaretler gibi konuları içine alan fikri mülkiyet hakları alanında danışmanlık hizmetini vermek amacıyla faaliyet gösterir. Yürütülen süreçlerin öncesinde ve sonrasında her zaman çözüm odaklıdır. Önemli olan buluş sahiplerinin fikri mülkiyet hakları konusunda bilgilendirilmesi, fikirlerini koruyabilmesidir. Fikrinizden faydalanabilmeniz için önce bir Patent  sahibi olmanız gerekir. https://www.grupofis.com/ ile patent başvuru süreçleri her zaman çok kolaydır. Ayrıca marka hizmetlerimiz ile işletmenizin adını ve logosunu koruyabilirsiniz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Markanızı, Koruma, Altına, Alın!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı