Haber Detayı
04 Haziran 2015 - Perşembe 08:35 Bu haber 202 kez okundu
 
Kazmaz'dan Ak Parti İl Başkanına Ağır Eleştiri.
Diğer Haberi
Kazmaz'dan Ak Parti İl Başkanına Ağır  Eleştiri.

Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı'nın dün akşam katıldığı bir tv programında yaptığı açıklamalarla ilgili olarak MHP Rize Milletvekili adayı O. Cem Kazmaz  yazılı bir basın açıklaması yayınladı

İŞTE KAZMAZ'IN YAZILI AÇIKLAMASININ TAM METNİ

AKP Rize İl Başkanı Muhammet Avcı dün akşam bir yerel televizyonda katıldığı canlı yayın programında HDP-PKK ile yakınlaşma, HDP’yi eleştirmeme ve HDP ile koalisyon hazırlıkları olduğunu iddia ederek partimiz hakkında bir dizi akıl almaz açıklamalarda bulunmuştur.

Anlaşılan Rize’de MHP’nin önlenemez yükselişini, vekil veya vekiller çıkarmak üzere olduğunu, Rizelinin artık AKP’nin aldatma ve kandırmalarına pirim vermediğini bizzat kendi anketlerinde gören AKP Rize İl yönetiminin aklı başından uçmuş, paniğe kapılarak ne yapacağını şaşırmıştır. Bir gün başka sonraki gün başka asılan gerçek dışı fabrika pankartlarının, aldatma ve kandırma vaatlerinin artık sökmediğini, olmayan havaalanı ve teleferik hatlarının para etmediğini, çay üreticisinin AKP kaynaklı yaşadığı eza ve cefa karşısında ki infialini  gören Sayın Avcı her halde unuttunuz;

- Oslo Görüşmelerinde terör örgütü ile masaya oturup Türk Toprağı Anadolu’yu pazarlığa açan bizzat sizin kendi partinizdir, önce inkâr ettiniz, sonra bundan şeref duydunuz.

- İmralı Adasında ki caniyi Türk Siyasetinin göbeğine oturtup, onu kahraman yapan bizzat sizlersiniz.

- Şehide kelle terör örgütü elebaşısına sayın diyen de bizzat sizin kadrolarınız.

- Hem Osmanlıcı, hem Atatürkçü geçinip HDP’li bölücü uzantıları ile Dolmabahçe Saraylarında eli kanlı çete elebaşılarının 10 Maddelik ihanet belgelerini açıklayan bizzat sizin Başbakan Yardımcılarınız   ve parti yöneticilerinizdir.

- Şarkıcı kılıklı bölücü teröristleri baş tacı yapıp, onlarla aile fotoğrafı çektiren gene bizzat sizin Serok Ahmet lakaplı Başbakanınızdır.

- Kobane’de ki teröristlere selam gönderen, esas duruş çakan gene sizin  Serok Ahmet lakaplı Başbakanınızdır.

- HDP ile aday listelerinde akraba paylaşımı yapıp, Güney Doğu ve Doğu Anadolu’da silme HDP-KCK bağlantılı adayları, onların akrabalarını listelere koyduğunuz basında çarşaf çarşaf yer almaktadır.

- 33 Mehmetçiğin katilinin kardeşini törenle partiye kaydeden sizsiniz.

- Süleyman Şah Türbesini bombalayıp, Vatan Toprağını teröristlere terk eden sizlersiniz.

- SEÇİM BEYANNAMESİNİNİN HİÇ BİR YERİNDE TÜRK YAZMAYAN, TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AYAKLAR ALTINA ALAN, TÜRK DİLİNİ VE TÜRKLÜĞÜ ANAYASADAN  ÇIKARMAYA HAZIRLANAN PKK’YA VATAN TOPRAĞINI TERK EDEN BİZZAT SİLERSİNİZ  SAYIN AVCI.

Kısaca Sayın Avcı HDP-PKK-KCK Üçgeni ve bölücülerin Ülkemizde ki yegane hamisi ve yol arkadaşı bizzat AKP ve onun Serok Ahmet lakaplı Başbakanıdır.Farklı Meydanlarda farklı konuşma konusunda ise size Genel Başkanımız  Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin Rize konuşmasını hatırlatmak isterim;

“Davutoğlu kendisine “Sivas’ta yiğido, Van’da Mela, Adıyaman’da Vezir, Elazığ’da Gagkoş, Erzurum’da Dadaş, Aydın’da efe derler” iddiasındadır. Ama en yakışan sıfatı ise seroktur.

Serok Ahmet bu kadar unvanı nasıl taşıdığını, kartvizitine nasıl sığdırdığını bir türlü açıklayamamıştır. Peki Sayın Davutoğlu, senin bilmediğimiz daha kaç masken vardır? BOP’a çanak tutarken sana ne diye hitap etmişlerdir?

Pensilvanya’ya gizli gizli giderken hangi Ahmet devreye girmiştir? Müslüman katillerine mihmandarlık yaparken hangi Ahmet öne çıkmıştır? Stratejik derinlik isimli kabus senaryosunu kaleme alırken sen ne oldun,  hangi sıfatı kazandın? Sıfır sorun dedin, komşularla düşman saflara bölündün; sıfır Ahmet oldun. Kutuplaşmadan medet umdun, Kiziroğlu Mustafa isimli seçim müziğimizi aşırdın, kıriz Ahmet oldun. Türkiye’nin 2002’den önce piyade silahı dahi yapamadığını ileri sürdün, biz delilleriyle bunun aksini ispat ettik, yalancı Ahmet oldun. Bakanlar Kurulu’na başkanlık edemedin, zelil Ahmet oldun.Başbakanlık makamını başkanlık sistemine geçmek için kullanmaya ve ortadan kaldırmaya azmettin, yıkım Ahmet oldun.

HDP-PKK-İmralı canisi ve Barzani’yle ihanet balayına çıktın, bölücü Ahmet oldun. Ama sıra Rize’ye gelince ilçelerini bile karıştırdın ve sınıfta kaldın. Davutoğlu boşuna meydan meydan dolaşmaktadır. Çünkü AKP’ye destek istemesi hikayedir. Davutoğlu’nun Başbakanlığı 7 Haziran’a kadardır.Her şart ve durumda tasfiye edileceği ortadadır. Kaldı ki hezeyanların sebebi de budur.”

MHP’yi kendi marifetlerinizle suçlamanız herhalde Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi iktidarın elinizden  kayması karşısında aklınızın başınızdan uçmasının neticesidir. Bu hezeyanların tek sebebi budur. Sayın Avcı anlaşılan tüm bu olaylar karşısında kendinizi doğal olarak MHP İl Başkanı zannettiniz, sizi anlıyoruz, bir Rizelinin AKP’nin imza attığı tüm bu kepazeliklere katlanması zordur.

Bu nedenle Sayın Genel Başkanımızın  MHP,  PKK kanlı terör örgütünün siyasi uzantısı HDP ve Bölücülerle yakınlaşıyor hezeyanını ortaya atan tüm kişilerin akıl sağlığını yitirmiş oldukları tespitine katılıyor ve durumunuz daha da ağırlaşmadan sizi acilen Rize’nin tanınmış uzman hekimlerinden Sayın Dr. Zelkif Akgül’den randevu almaya davet ediyoruz.

O. Cem Kazmaz MHP MYK Üyesi MHP Rize Milletvekili Adayı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kazmaz'dan, Ak, Parti, İl, Başkanına, Ağır, , Eleştiri.,
Yorumlar
Haber Yazılımı