Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 09:52
 
KAÇTI EŞİNDEN BOŞANDI İDDİALARINA ÇOK SERT YANIT VERDİ
- Haberi
KAÇTI EŞİNDEN BOŞANDI İDDİALARINA ÇOK SERT YANIT VERDİ

Peker; ‘’Suç İşlemedimki Aranayım!’’

Bir süredir Balkanlarda bulunan Sedat Peker bazı sosyal medya kullanıcılarının, ‘’Kaçtı, eşinden boşandı.’’ gibi iddialarına oldukça sert bir yanıt verdi.

Bir süredir Balkanlarda bulunan Sedat Peker’den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Peker geçtiğimiz aylarda kişisel bloğundan ticaret için Balkanlarda bir takım faaliyetlerde bulunduğunu duyurmuştu.

Konuyla ilgili bugün yeni bir açıklama yapan Peker ‘’Herhangi bir suç işlemedimki aranayım.’’ dedi. Açıklamasının devamında bu iddiaları az çok kimlerin çıkardığını bildiğini ifade ederek kendi uslubuyla bazı uyarılarda bulundu.

İşte Peker’in dikkatleri çeken o açıklaması;

2 AYDIR BALKANLARDAYIM

"Kıymetli Dostlarım, daha önceki paylaşımlarımda belirttiğim üzere takriben iki aydır ata yadigarı Balkan coğrafyasındayım. Yüce Allah’a şükürler olsun ki burada yaşadığım tüm günlerimide verimli bir şekilde değerlendirme gayretinde bulunuyorum.

DİPLOMAMI ALACAĞIM

Yüce Allah nasip ederse bu sene üniversite mezuniyetimi tamamlayıp, diplomamı inşallah alacağım. Ayrıca ticari çalışmalarım için bazı ülkelerden de oturum alma işlemlerimi tamamladım.

TÜRK ŞEHİTLİĞİ'Nİ ZİYARET ETTİM

Bugün ata yadigarı Karadağ ülkesinin Tuzi şehrindeki Türk Şehitliği’ni ziyaret edip şükür namazı kılabilme şerefine nail oldum.

MAHÇUBİYET HİSSİNDEN KURTULAMADIM

Daha önce Bulgaristan ve Romanya’da gittiğim şehitliklerde yaşadığım mahcubiyetin aynısını bu şehitlikte de tekrardan yaşadım. Bizlerin uçakla veya araba ile gelirken bile yorulduğumuz bu yolları atalarımızın at sırtında ya da yaya olarak gelerek İlay-ı Kelimetullah Davası’nı tüm cihana hakim kılabilmek için gösterdikleri gayretin karşısında taşıdığım mahcubiyet hissinden bir türlü kurtulamadım. İlerleyen günlerde bu ziyaretlerime dair paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.

KIŞ KIŞLIĞINI, PUŞT DA PUŞTLUĞUNU...

Böyle bir manevi ruh halindeyken bazı sosyal medya hesaplarında arandığım için Karadağ’a kaçtığım, eşimden boşandığım yönünde haberleri okuyunca acı acı tebessüm ettim. İçimden, ‘Kış kışlığını puşt da puştluğunu yapmaktan asla vazgeçmez!’ sözünü tekrar edip durdum.

SUÇ İŞLEMEDİM Kİ

Ben herhangi bir suç işlemedimki aranayım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin polisleriyle hiçbir sorunum yok, olamazda ancak bu şerefli teşkilatın içine bir şekilde monte olmuş görünürde polis ama özünde hain olanlarla bizim hesabımız her zaman var olacaktır. (Bu konularla ilgili de ilerleyen günlerde düşüncelerimi detaylıca yazacağım.)

EŞİMLE BUGÜNLERE GELDİK

Ayrıca ben saygıdeğer eşimle ne savaşlardan çıkaracak bu günlere geldik. Bizi üzmek için yapılan bu haberler hem bana hem de saygıdeğer eşime ancak tatbikat olur.

OĞLUM İŞİNİZE GİDİN

Ben bu haberlerin çıkış kaynağını üç aşağı beş yukarı biliyorum ve onlara; temizlik görevlisine belindeki kemeri çıkarıp dikilen, temizlik görevlisinin tüm uyarılarına rağmen diklenmeye devam eden o çocuğu hatırlatıyorum. ‘Yine oğlum işinize gidin.’ diyorum.

PİŞMANLIKLARINIZ FAYDA ETMEYECEK

Tüm uyarılarıma rağmen bunları yapmaya devam edenlere bu hikayenin sonunun temizlik görevlisiyle o saygısız çocuğun yaşadığının aynısı olacağını özellikle belirtiyorum. Sonradan pişmanlıklarınız vallahi fayda etmeyecek."

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAÇTI, EŞİNDEN, BOŞANDI, İDDİALARINA, ÇOK, SERT, YANIT, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı