Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 23:24
 
İl Milli eğitim Müdüründen skandal sözler
Türkiye Haberi
İl Milli eğitim Müdüründen skandal sözler

İl Milli Eğitim Müdürü'nden skandal!


Okul Müdürü, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı'nın kendisine "O paylaşımı hemen kaldırmazsan gelir makamında tokatlarım seni. İtlik yapmayın. Paylaşımı kaldırmazsan bende makamına gelip seni tokatlamazsam Murat değilim' dediğini belirterek suç duyurunda bulundu.


Ereğli 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sinan Yıldırım, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı hakkında, kendisini telefonda tehdit ettiği ve şantajda bulunduğu iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığına suç duyurunda bulundu. 

Sinan Yıldırım, Ereğli Cumhuriyet Başsacvcılığında verdiği ifadede, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı'nın kendisini 25 Haziran 2019 Salı günü aradığını belirterek "Kiminle görüşüyorum diye sordu. Ben Sinan Yıldırım dedim. Daha sonra bana 'Ne o faceboktaki paylaşım. Yok bir günde Müdür yardımcısı oluyomuş. Yok zar zor Şube Müdürü oluyomuş, o paylaşımı hemen kaldır. O paylaşımı hemen kaldırmazsan gelir makamında tokatlarım seni. İtlik yapmayın. Çevrendeki itlere söyle onları da tokatlarım. Paylaşımı kaldırmazsan bende makamına gelip seni tokatlamazsam Murat değilim' diyerek bana şantaj yapmıştır" dedi. Telefon görüşmesine eşinin de tanık olduğunu anlatan Sinan Yaldırım ifadesinde "Bana şantaj yapan, tehdit ve hakaret eden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı'dan davacı ve şikayetçi" olduğunu söyledi.


Kaynak: pusulagazetesi.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Milli, eğitim, Müdüründen, skandal, sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı