Haber Detayı
29 Ağustos 2016 - Pazartesi 11:41 Bu haber 538 kez okundu
 
Hüseyin Çelik'in Atadığı Müdürler İncelendi mi ?
Eğitim Haberi
Hüseyin Çelik'in Atadığı  Müdürler İncelendi mi ?

HÜSEYİN ÇELİK DÖNEMİNİN TORPİLLİ OKUL MÜDÜRLERİ İNCELENDİ Mİ ?

Milli Eğitim Bakanlığında Fetö temizliği sürerken , Bakanlık koridorlarında ve alanda Hüseyin Çelik ile Nimet Çubukçu dönemi atamaları tartışma konusu oldu . Şimdilerde Hüseyin Çelik'i Fetöcü ve Hizmet etmekle suçlayanlardan bakalım kaç tanesi Hüseyin Çelik döneminde torpille atanmış. ? Bu kişilerin torpilleri siyaset mi , sendika mı yoksa Fetö mü ?

Milli Eğitim Bakanlığında Fetö ile mücadele kapsamında geçmiş döneme ait tüm atamalar tek tek inceleniyor . Özellikle Hüseyin Çelik ve Nimet Çubukçu döneminde ataması yapılan yöneticilerin açığa alındığı gözlemleniyor .

Bakanlık koridorlarında ve alanda Hüseyün Çelik dönemi ile Nimet Çubukçu döneminde 76. maddeden ataması yapılan yöneticilerle ilgili çok sayıda iddia gündeme getiriliyor .

//

Hüseyin Çelik döneminden itibaren Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili haberler yapan eğitim sitesi olarak bu konuda bilgilerimiz ve hafızamız bulunuyor .

Milli Eğitim Bakanlığında , Hüseyin Çelik'in atadığı bürokratlar diye bir kısım insanlar dedikodu ile birbirini hedef tahtasına koyup jurnallese de ; Hüseyin Çelik döneminde 76. madde ile atanan tüm okul müdürlerinin, şube müdürlerinin , ilçe müdürlerinin, il müdürlerinin ve Bakanlık bürokratlarının listesi elimizdedir .

Hüseyin Çelik dönemini öncelikle okul müdürleri ataması ile gündeme getirelim . Çelik döneminde 76. maddeden atanan okul müdürleri listesini yayınlıyoruz . Bu listeyi dikkatlice incelediğinizde , o gün okul müdürü olarak atanan kişilerin bir çoğunun bugün kritik görevlerde olduğunu göreceksiniz .

//

Hüseyin Çelik döneminde atamalarda referans olarak o dönem sendika , cemaat( Fetö) ve siyaset etkili olmuştu .

Kısaca yapılan atamaların saç ayağını bu üçlü oluşturuyordu .

İLLER 76. Maddeye Göre Ataması Yapılanlar ADI SOYADI Eski Görev Yeri/Görevi Yeni Görev Yeri/Görevi NEVŞEHİR Mustafa ÇAVUŞ A. Baran Numanoğlu İ.Ö.O /Müdür Yardımcısı Ürgüp Tesan Anadolu Öğretmen Lisesi /Müdür NEVŞEHİR İlkay YAMAÇ Merkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür NEVŞEHİR F. Baki GÜNEŞ Ürgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Ürgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür KAYSERİ Muhammet KARADURAN Kocasinan M.Germirli İmam Hatip Lisesi/Müdür Adana İmam Hatıp Lisesi/Müdür KIRIKKALE Atilla Necdet AYDIN Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür Vekaleten Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür SİNOP Metin ŞEKER Sinop Anadolu Teknik Endüsti Lisesi /Müdür Yardımcısı Sinop Öğretmen Evi /Müdür TRABZON Adnan ÇAKIROĞLU Trabzon Merkez Çağlayan Adnan Menderes Lisesi/Müdür Trabzon Merkez Kanuni Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Mustafa NARİN Aksaray Şehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Aksaray Yunus Emre Lisesi/Müdür BİTLİS İhsan AYKUT Bitlis Tatvan Zeki Ergezen İ.Ö.O /Müdür Yardımcısı Tatvan Öğretmen Evi /Müdür ANKARA Bahri YILDIZBAŞ Çankaya Gülen Muharrem Pakoğlu İ.Ö.O’na müdür ANKARA Mehmet ŞAHİNBAŞ Pursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Pursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA İsmail AKBIYIK Sincan 100. Yıl İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çankaya Yasemin Karakaya İ.Ö.O/Müdür Vekili ANKARA Mustafa ÜNAL Ankara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür Yardımcısı Ankara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür ANKARA Şerafettin FİDENAY Çankaya Gazi Osman Paşa İ.Ö.O/Müdür Nejla İnan İpekçi İ.Ö.O/Müdür ANKARA Vural ÇAKIR Ankara MEM İl Emri/Öğretmen Uluğbey Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Oğuz YÜCEL Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür ANKARA Serkan UYAK Gölbaşı İncek Melek İpek İ.Ö.O/Müdür Çankaya Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür ANKARA Haluk SANİ Gölbaşı Karagedik ÇPL/Müdür Kirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Gülderen ÖZDEMİR Ankara Keçiören Yamantürk Tic.Mesl.Lisesi/Öğretmen EARGED 6. Akşam Sanat Okulu /Müdür Yardımcısı ANKARA Adil YAMAN İl Genel Meclis İ.Ö.O/Müdür Ayhan Sümer Anadolu Lisesi/Müdür ANKARA Ali ÖZLİ Polatlı Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür Başyardımcısı Polatlı Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür ANTALYA Osman MUSARA Antalya Güvenlik İ:Ö:O/Müdür Yandımcısı Antalya Aksu Anadolu Lisesi/Müdür ANTALYA Bekir DURMAZ Antalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Antalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür ANTALYA Kadriye İlkay GÜNAY Antalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı  Antalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür ELAZIĞ Fikret ERTAN Muharrem Göktayoğlu  Lisesi/Müdür Ahmet Kabaklı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ELAZIĞ Ahmet KARABULUT Hulusi Sayın Lisesi/Müdür Kaya Karakaya Anadolu Lisesi/Müdür ELAZIĞ Yakup YILDIZ Hıdırsever Lisesi/Müdür Çubukbey Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Yusuf DUMAN Mersin Hizmetiçi Eğitim Merkezi/ Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür MERSİN Halit ÇOBAN Mersin Şevket Pozcu Lisesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Zeki MÜTİŞ Mersin Atatürk Anadolu Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Şükrü ALÇIN Kasım Ekenler  İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi /Müdür MERSİN Tuncay YILDIRIR Mersin Necatibey İ.Ö.O Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı MERSİN Mehmet DAYIOĞLU Sadık Eliyeşil İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MERSİN Hatice KILINÇ Kız Meslek Lisesi/Öğretmen Kız Meslek Lisesi/Müdür MERSİN Hanifi ÇİRKİN Mersin Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Oğuz KAYMAZ Mehmet Serttaş Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Hasan CAN Mersin Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür MERSİN Cemal BARUT Mersin Spor Lisesi/Müdür MERSİN Yıldırım ALKIŞ Mersin İmam Hatip Lisesi/Müdür MERSİN muzaffer ARSLAN Mersin Fen Lisesi/Müdür MERSİN Hatice AYGAR Hacı Zarife Çelebi Anadolu Lisesi/Müdür MERSİN Ziya AYAZ Mersin Çağdaşkent Lisesi/Müdür MERSİN Ziya DOĞAN Mersin Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür ERZURUM Erdal KORKMAZ Erzurum Sabancı İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Erzurum Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür ERZURUM Mahmut AĞIRMAN Çiftlik Ş. Bülent Karataş İ.ÖO/Öğretmen Hizmet İçi Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı ERZURUM Müdahir BAYRAK İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ERZURUM Önder ÖZ Yakutiye İmam Hatip Lisesi/ Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ERZURUM Yavuz KALİ ErzurumİbrahimHakkı Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzurum Spor Lisesi/Müdür ERZURUM Ömer GÜLEN Erzurum Ticaret Meslekve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Yıldızkent Nazifbey Ticaret Meslek Lisesi /Müdür ERZURUM İbrahim TURAN Abdurrahman Serif Beyguİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kültür Kurumu İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mücahit KORKUT Yunus Emre İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Polis Amca İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mustafa ÇİFÇİ Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Atatürk Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür ERZURUM Sıddık ESENGÜN Zübeybe Hanım İ.Ö.O/Öğretmen Hilalkent 125. Yıl İ.Ö.O/Müdür ERZURUM Mustafa KARATAŞ İsmetpaşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Nevzat Karabağ Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ERZURUM Ahmet KIRICI K.Karabekir Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzurum Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür ELAZIĞ Tahir CEVHER Merkez Anadolu Lisesi/Öğretmen Merkez Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Mehmet Şinasi ÇÖVÜT Muğla Köyceğiz Atatürk İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Muğla Köyceğiz Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Ramazan SARUHAN Fethiye Lisesi/müdür Yardımcısı Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MUĞLA Faruk KAYA Oalyan HFT. Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Öğretmen Fethiye Anadolu Lisesi/Müdür MUĞLA Eyüp AYDIN Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Fen Lisesi/Müdür VAN Fehim ALTUN Erciş İmam Hatip Lisesi /Öğretmen Erciş Anadolu Lisesi/Müdür VAN Şükrüllah YAVUZER Van Merkez Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı VAN Kurban ÖZDAŞ Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı VAN Nusret AYDIN Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı VAN Mehmet Nuri BEKİROĞLU Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı ADANA İbrahim ŞAHİN  Yüreğir Ticaret Borsası İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Sarıçam Sevim Tekin Lisesi/Müdür UŞAK Sezai BULACAK Uşak Anadolu Lisesi/Müdür Baş Yardımcısı Uşak Anadolu Lisesi/Müdür UŞAK Mehmet GERİK Bilim Sanat Merkezi/Müdür Yardımcısı Abdülkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi/ Müdür UŞAK Kamil ACAR Vala Gedik Lisesi/Müdür Yardımcısı Şevkat İ.Ö.O/Müdür UŞAK Şevki AVCI Kılcan İ.Ö.O/Öğretmen Uşak Öğretmen Evi /Müdür UŞAK Hüseyin KILIÇ Eşme Şehit Ali İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Turan Akçay İ.Ö.O/Müdür UŞAK Mehmet ÇELİKOĞLU Eşme Armutlu İ.Ö.O/Müdür Ergenekon İ.Ö.O /Müdür UŞAK Fahri UÇAR Ömer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Endüstri Meslek Lisesi /Müdür UŞAK Zeki KÖSE Besim Atalay İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Besim Atalay İ.Ö.O/Müdür UŞAK Ramazan AKAR Uşak Öğretmen Evi/Müdür Yardımcısı Bireylül İ.Ö.O /Müdür UŞAK Ufuk KESKİN Nuri Şeker İ.Ö.O  /Müdür UŞAK İsmail SAĞIROĞLU Halit Ziya Uşaklıgil İ.Ö.O/Öğretmen Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür UŞAK Oktay UZEL Ganime Özadam İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Timur Ertürk İ.Ö.O /Müdür UŞAK Fahriye UZEL Hesna Özgöbek Anaokulu/Öğretmen Hesna Özgöbek Anaokulu/Müdür UŞAK İbrahim ÇAKIN Muharremşah İ.Ö.O /Müdür UŞAK Süleyman GEÇİCİ Mustafa Sesli İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O /Müdür UŞAK Hamza YILDIRIM Eşe-Halil Erdoğdu İ.Ö.O/Müdür Ganime Özadam İ.Ö.O/Müdür UŞAK Osman BALTA Öğrt. Mahmut Özgöbek İ.Ö.O/Müdür UŞAK Yunus BARLIHAN Alper Günbayram Lisesi/Öğretmen Hasan Zeki Boz Lisesi /Müdür UŞAK Sadet TAŞÇI And. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı And. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür UŞAK Ali Kemal GÜRLEVİK Alper Günbayram Lisesi/Öğretmen Alper Günbayram Lisesi /Müdür UŞAK Ülfet SATI Ömer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Vala Gedik Lisesi/Müdür UŞAK Sezayi ULUÇAY Mehmetçik İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Mehmet Sesli İ.Ö.O/Müdür UŞAK Ali TOKAT Fatih İ.Ö.O /Müdür UŞAK Osman ÇELİK Şehit Tuncay Durmuş ÇPL/Müdür Yardımcısı Eşme Avcı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür UŞAK Murat ÖZEN Aybey İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Uygulama İ.Ö.O /Müdür UŞAK Dündar COĞUPLUGİL Karahallı Hasan Gürel İ.Ö./Öğretmen Karahallı Mehmet Yeşil İ.Ö.O /Müdür UŞAK Recai UĞUR Fen Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fen Lisesi/Müdür MANİSA Tahsin BOZKURT Turgutlu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Turgutlu Halil Kale Fen Lisasi/Müdür MANİSA Derviş KILIÇ Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Ersoy Lisesi/Müdür MANİSA Ahmet GEDİK Selendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür Yardımcısı Selendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MANİSA Ömer ÖZBEK Demirci Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Demirci Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MANİSA Halil CAN Soma Anadolu Lisesi/Öğretmen Soma Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Erdoğan KILINÇ Kırkağaç Cumhuriyet Rıza N.Dolmanİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kırkağaç H.İsmail Dereköy Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Sami GÜNNÜ Akhisar Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Akhisar Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MANİSA Zeki AKGÜL Akhisar Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Akhisar Anadolu Lisesi/Müdür MANİSA Mustafa ÖRNEK Merkez Dr. Ömer Faruk Meriç İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez 85. Yıl Ç.P.Lisesi/Müdür MANİSA Ayhan ÇİLELİ Merkez Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Başyardımcısı Merkez METEM /Müdür MANİSA Cezayir BİLEKLİ Merkez Taytanlı İlhan İ.Ö.O/Öğretmen Merkez Öğretmen Evi / A.S.O Müdür MANİSA Orhan YILMAZ Vicdan Karaosmanoğlu İ.Ö.O/Öğretmen Manisa Öğretmen Evi Müdür Yardımcısı MANİSA Yasin UĞURTAY Salihli Altınordu İ.Ö.O/Öğretmen Salihli Öğretmen Evi/Müdür MANİSA İdris AVŞAR Hasan Kürek Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Manisa İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür MANİSA Mahmut YENEN Salihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür Başyardımcısı Salihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür MANİSA Murat AKOĞLU Manisa Cemal Ergün İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Manisa TOKİ İ.Ö.O/Müdür MANİSA Ertuğrul ÇELİK Manisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/Öğretmen Manisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Fehmi GÖKMEN Kılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Cemal Mümtaz Anadolu Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ali İhsan BAYRAKTAR Kılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Fatih Fen Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Halil GÖRESİNE Eskişehir Öğretmen Evi /Müdür ESKİŞEHİR İsmail SAVTEKİN Yunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür Yardımcısı Yunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Berkan ONGAN Milli Zafer İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Eskişehir Spor Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Mustafa ÖZCAN Eskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür Vekili Eskişehir Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Kerim ERZİNCANLI Eskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür Vekili Türk Telekom And. Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Hüseyin DUMAN Ticaret Borsası Lisesi/Müdür Yardımcısı Yunus Emre And.Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ahmet KESKİN Sarar İmam Hatip Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Bülent ÜZMEZ Yılmaz Çetintaş Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Emine TUÇ Murat Atılgan İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR İsmail ALTINKAYNAK Osmangazi İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Zeynel CENGİZ Fahri Günay İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Yakup DUMLU Av. Şahap Demirer İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Kamil UZUN Yunus Emre Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Ahmet OFLU Eti Maden İşletmeleri İ.Ö.O/Müdür ESKİŞEHİR Önal TAŞDEMİR Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür ESKİŞEHİR Önder UÇAK Sami Sipahi İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ayşe EROL İstanbul Sabancı Öğretmen Evi/ Müdür İSTANBUL Murat Mücahit YENTÜR Fatih Ahmet Rasim Lisesi/Müdür Yardımcısı Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür İSTANBUL Vedat KARABAYIR Çatalca And. İHL /Öğretmen Fatih İstanbul And. Lis/Müdür İSTANBUL Serdar KARATAŞ Beşiktaş M. Ali Büyükhanlı Tic. Mes. Lis/Müdür Yardımcısı Fatih Sultanahmet Suphi Paşa Tic. Mes. Lis/Müdür İSTANBUL Ulviye BAYAR Ümraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ümraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Hacı Ali KORKMAZ Fatih Çapa Atatürk İ.Ö.O/Öğretmen Beşiktaş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Güner TUHAN Beyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür Yardımcısı Beyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür İSTANBUL Bahattin AYTAŞ Sağcılar Evren İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Bağcılar Mahmutbey İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Adnan ÇAŞKURLU Güngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür Yardımcısı Güngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür İSTANBUL Faruk UMAÇ Bayrampaşa Nail Reşit İ.Ö.O/Öğretmen Başakşehir Halk Eğitim Merkezi/ Müdür İSTANBUL Mustafa YILMAZ Bayrampaşa İnönü EML/Vekil Müdür Yardımcısı Bağcılar EML/Müdür İSTANBUL İsmail CAN Şehremini Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Şehremini Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki Baki UZUN Eyüp Ortakçılar Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fatih Semiha Ayverdi And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdülaziz YENİYOL Fatih Vedide Baha Pars İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Fatih Pertevniyal Lisesi/Müdür İSTANBUL Yılmaz ARSLAN Güngören Gençosman İMKB Tic. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Bakırköy Yeşilköy And.Lisesi/Müdür İSTANBUL Hasan YALÇIN YAYLA Bayrampaşa İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Bayrampaşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Selami YALÇIN Ümraniye Mebruke-Salih Koçak İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Ümraniye Erkut Soyak İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sinan TABAN Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Kadıköy Kenan Evren Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Ercan YAREN Bakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Bakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Mustafa CİNGÖZ Maltepe Nazmi Duhani İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Münevver Şefik Fergay İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Lokman YILMAZ Kadıköy Akşam Sanat Okulu/Müdür Yardımcısı Bostancı Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Ramazan AŞÇI Küçükçekmece Kadriye Moroğlu Lisesi/Müdür Yardımcısı Küçükçekmece Prof.Dr. Sebahattin Zaim Lisesi/Müdür İSTANBUL Ahmet YÖNEM Bağcılar Ragıp Akın İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Bakırköy Ataköy Lisesi/Müdür İSTANBUL Necmettin COŞKUN Kağıthane Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Kağıthane Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Necati TEKBAŞ Küçükçekmece Dr. İffet Onur İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Küçükçekmece TOKİ Ertuğrul Gazi İ.Ö.o/Müdür İSTANBUL Adil DAYIOĞLU Gaziosmanpaşa Küçükköy Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Gaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür İSTANBUL Kenan İLHAN Beylikdüzü Bizimkent İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Büyükçekmece Kumburgaz Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdurrahman TOPUZ Bağcılar Barbaros Lisesi/Öğretmen Bahçelievler 1. Akşam Sanat Okulu/Müdür Yardımcısı İSTANBUL Ünal Cengiz KAPISIZ Adalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Adalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür İSTANBUL Hanifi ERÇETİN Bakarköy Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Güngören Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Mesut İLHAN Şişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür Yardımcısı Şişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür İSTANBUL Serkan GÜR Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Beşiktaş İsov-Dinçkök Teknik ve End. Mes.Lisesi/Müdür İSTANBUL Aydın BİNGÖL Bağcılar Malazgirt İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Şişli Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür İSTANBUL Fatih TÜRKÖZ Esenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Esenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa OTHAN Tekirdağ Marmara Ereğlisi ÇPL/Müdür Şişli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür İSTANBUL Nazım YURDAGÜL Kadıköy Sener Birsöz İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet YAVUZCAN Çemberlitaş And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Önder ARPACI Ataşehir TEB İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yaşar DEMİRCAN İhsan Kurşunoğlu And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki YILDIRIM Prof. Faik somer And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Latife ÇİMEN Zeynep Kamil Sağ. Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Eyyüp GÜZEL Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Muhammet YIL SOLAK Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür İSTANBUL İhsan GÜMÜŞ Hayrullah Kefoğlu And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Selminaz ADIGÜZEL Cumhuriyet And. Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Diğdem FERMAN İkbaliye İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı İSTANBUL Fahri ALTAY ş. Öğr. Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Süleyman GÖKÇİMEN Deniz İş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet ÇEBİ Vali Muammer Güler And. Öğr. Lisesi//Müdür İSTANBUL Orhan AYDIN Dedekorkut İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yücel ZENGİN Sancaktepe İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sinan ÇAKIR M.Kemal And. Öğr.Lisesi/Müdür İSTANBUL Cengiz İÇYER Sosyal Meskenler İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Abdi ERDOĞAN Prof Dr. Mümtaz Soysal Sos.Bil. Lissesi/Müdür İSTANBUL Muhammet ATİLLA F.Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Abdurrahman MEMİŞ Kandilli Kız And. Lisesi/Müdür İSTANBUL Bekir ERGÜN Bahçelievler İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Cavit ERYAKTI Ayşe Çarmıklı İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Dinçer YELOĞLU Kandilli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Tülay EKER Behiye Selim Pars İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Cemil SARICI Ataşehir Esatpaşa İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL İsmet ÇELİK Ataşehir K. Sultan Süleyman İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Gülsen Figen FİDAN Avcılar Mehmet Baydar Lisesi/Müdür İSTANBUL Muharrem DİNLEYİCİ Bağcılar Dr. Kemal Naci Ekşi And.Lisesi /Müdür İSTANBUL Muhsin METİN Bağcılar Yavuz Sultan Selim Lisesi/Müdür İSTANBUL Yalçın YILDIRIM Bağcılar M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hamit BALKANOĞLU Bakırköy Hasan Polatkan Lisesi/Müdür İSTANBUL İsmet YILMAZ Bakırköy Yeşilköy İ.Ö.O ve İş Okulu/Müdür İSTANBUL Huh GENÇER Çekmeköy Mehmetçik Lisesi/Müdür İSTANBUL Sami CAN Eyüp Serdar AKSUN İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mehmet BAĞCI Eyüp Alibeyköy Lisesi/Müdür İSTANBUL Cemil KIZILKAYA Eyüp 75. Yıl Yeşilpınar İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Halit AKÇAY Fatih Mehmet Rasim Lisesi/Müdür İSTANBUL Eşref GÜRSÜL Fatih K. Mustafa Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yüksel AKDERE Gaziosmanpaşa Alparslan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Vahit ÇOBAN Gaziosmanpaşa Ş. Öğretmen Mustafa Gümüş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa ÇEKİÇ Gaziosmanpaşa Hüseyin Keçici Otistik Ç.E.M/Müdür İSTANBUL Adil DAYIOĞLU Gaziosmanpaşa  Plevne Lisesi/Müdür İSTANBUL Vedat YOLDAŞ Güngören Rehberlik Araş. Merkezi/Müdür İSTANBUL Suna OLGUN Güngören Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL İlyas ÖDEMİŞLİ Küçükçekmece M. Eravutmuşİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hamdi ÇAKIR Küçükçekmece Marmara Lisesi/Müdür İSTANBUL Tayfun AKSU Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Metin NARİ Küçükçekmece M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Raif GÖKDAĞ Küçükçekmece Z. Mustafa Dalgıç T.M.L./Müdür İSTANBUL Akif BAŞAK Kadıköy İstanbul Atatürk Fen Lisesi/Müdür İSTANBUL Mitat TEKÇAM Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Timur ALTINAY Pendik Türk Telekom E.M.LMüdür İSTANBUL Ahmet BERBER Sarıyer Yeniköy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mustafa MAMUR sultangazi Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Adem DEMİRTAŞ Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ramazan BERK Üsküdar Rehberlik Araştırma MerkeziMüdür İSTANBUL Bülent ÇİFTKAYA Üsküdar Paşakapısı Meslek Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Yunus ÖZBEK Zeytinburnu Haluk Ündeğer Lisesi/Müdür İSTANBUL Abdullah TAŞPINAR Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmen Evi ve ASO/Müdür İSTANBUL Abdülhalik BAŞ Ataşehir İçerenköy Hasan Leyli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL  Abdurrahman AY Ataşehir Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Tufan KAMBUR Bahçelievler Erguvan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mekke KOCAMAN Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi ve ASO/Müdür İSTANBUL Kutlu Tekin BAŞ Bakırköy Sabri Çalışkan Lisesi/Müdür İSTANBUL Ahmet ELMAS Bakırköy Hamdi Akverdi İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Temel GÜLENÇ Bakırköy Halil Vedat Fıratlı İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Kemal SOYTÜRK Bakırköy Adalet Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Adem DÜZGÜN Bakırköy Folarya Tefvik Ercan Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Hülya ERK Başakşehir Abdi İbrahim İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Veysel KÜÇÜKMÜZEVİR Bayrampaşa Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Asım SULTANOĞLU Bayrampaşa Soyak ve Soy İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Hasip TURHAN Bayrampaşa Uluğbey İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Suat MAMUR Bayrampaşa Oğuzhan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ayhan ŞAHİN Bayrampaşa Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Suzan ERDAL Bayrampaşa Nuri Örs İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Tarık ER Beşiktaş Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Aydın ÇELİKTAŞ Beşiktaş Etiler Anadolu Otel TML/Müdür İSTANBUL Salih KIDIL Beşiktaş Etiler Lisesi/Müdür İSTANBUL Adil YILMAZ Beykoz Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet Bakır SARIMURAT BeykozŞ.Adil Doğan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Faruk KÜÇÜKÖDÜK Beylikdüzü Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Muhlis ARĞA Beylikdüzü Fatama Şensoy Lİ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mahmut YELEK Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Zeki AĞRALI Çekmeköy Taşdelen İMKB EML/Müdür İSTANBUL Menderes ÜSTÜN Esenyurt Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Vahap FIRAT Esenyurt Atatürk İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Musa Kazım BÖLÜKBAŞI Eyüp Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Sadık BADILLI Fatih Fındıkzade İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yüksel KÖSE Fatih Hırkai Şerif İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ahmet Semih TABBİKHA Fatih Davutpaşa Lisesi/Müdür İSTANBUL Orhan TÜMSAVAŞ Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Şevki KÖSE Gaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür İSTANBUL Kürşat ARZUOĞLU Güngören Yahyaçavuş İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Bekir MERAL Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Şükran EVİRGEN Küçükçekmece Belediye Anaokulu/Müdür İSTANBUL Günay AKBAŞ küçükçekmece Atakent IMKB Tek. ve EML/Müdür İSTANBUL Neriman EKİNCİ Kağıthane IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Erdoğan DEMİRYÜREK Maltepe Emine İbrahim Pekin İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Nurdane Mine GÜVEN Maltepe Mediha Ergezer KML/Müdür İSTANBUL Yaşar ÇAĞLAR Kartal M.Hilmi Altay İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Ersoy AKDAĞ Pendik Fuat Köprülü İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Oktay AKDEMİR Pendik Şeyhli İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Elif AKPINAR Sancaktepe Tolga Çınar Kız Meslek Lisesi/Müdür İSTANBUL Ali YALÇIN Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Faruk UYSAL Sancaktepe Veysel Karani İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Mualla VARLIOĞLU Silivri Selimpaşa IMKB Otel TML/Müdür İSTANBUL Dursun AKDAĞ Şişli Ayazağa Lisesi/Müdür İSTANBUL Zakine TAŞ Şişli Mehmet Pisak Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet TUNCEL Tuzla Halil Türkkan Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL İsak DAĞCI Tuzla Mehmet Tekinalp Lisesi/Müdür İSTANBUL Oktay ARIK Ümraniye Bilge Soyak İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Yılmaz SOLAK Üsküdar Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür İSTANBUL Mehmet KARACA Zeytinburnu Zühtü kurtulmuş Lisesi/Müdür İSTANBUL İ.Neşet Yasef BAKIRCI Beylikdüzü Pınarkule İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL İbrahim ALTUNDAL Ataşehir Şht. Öğretmen Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Kenan KARACA Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL Sahre GÖKSAL Avcılar Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL Seyfettin DOĞAN Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu/Müdür İSTANBUL Erol ERMİŞ Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL İbrahim ATİK Başakşehir İstanbul Büyükşehir Akşemsettin İ.Ö.O/Müdür İSTANBUL N.Somay APAYDIN Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi/Müdür İSTANBUL N.Güzin ÇARÇAK Esenyurt Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi/Müdür İSTANBUL Özlem AKATLI Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi/Müdür İSTANBUL Ramazan YILMAZ Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Sultan AKTAŞ Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür İSTANBUL Mustafa AĞIRBAŞ Gaziosmanpaşa Küçükköy İmam Hatip Lisesi/Müdür BARTIN Alptekin YILMAZ Kumluca ÇPL /Müdür Yardımcısı Fen Lisesi/Müdür BARTIN Özcan ÇELİK Geriş B.S.İ.Ö.O Bilim Sanat Merkezi /Müdür Yardımcısı AĞRI Ahmet YÜRÜK İMKB Gazi İ.Ö.O/Öğretmen Ağrı Merkez Öğretmen Evi/Müdür ORDU Süleyman AKSU Ordu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ordu Lisesi /Müdürü ORDU Muzaffer KESİK Başöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Başöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Ahmet ANAZ Kamber Demir Lisesi/Müdür Yardımcısı Şehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür AKSARAY Abdülkadir SÜMBÜL Helvadere Kasabası Lisesi/Müdür Aksaray Fen Lisesi/Müdür AKSARAY Mahmut ARSLAN Cumhuriyet İ.Ö.O/Öğretmen Hizmet İçi Eğitim/Müdür Başyardımcısı K.MARAŞ Tuncer OKUMUŞ K.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı K.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür K.MARAŞ Sadık AKPINAR  23 Nisan İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı  Eğitim Uygulama İ.Ö.O ve İş Merkezi/Müdür K.MARAŞ Hacı DATLI Cumhuriyet Lisesi/Öğretmen K.Maraş Öğretmen Evi /Müdür KARAMAN Zeki TUMAN Karaman Lisesi/Müdür Başyardımcısı Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KARAMAN Ertan ARICI Rehberlik Araştarıma Merkezi Rehberlik Araştarıma Merkezi/Müdür KARAMAN Ramazan YALÇINDAĞ Fatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/ Fatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/Müdür KIRŞEHİR Abdullah ARIKAN Yozgat Anadolu Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi/Müdür Başyardımcısı Durdu Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür KIRŞEHİR Ekrem YILDIZ Kırşehir Lisesi/Öğretmen Anadolu Sıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür KIRŞEHİR Turan ALTINOK Mucur METEM/Müdür Yardımcısı Mucur METEM/Müdür KIRŞEHİR Necip Fazıl BARUTÇU Kaman Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/Öğretmen Kırşehir  Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı KIRŞEHİR Attila KAYA Sıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Fehmi CEYLAN Karatay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/Müdür Karatay Lisesi/Müdür KONYA Seher KARAKURT Karatay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür Yardımcısı Karatay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür KONYA Avni ERDEMİR Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Karatay Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür KONYA Naci KARTAL Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Karatay  Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı KONYA Halil İbrahim ÇELİK Selçuklu Adnan hadiye Sürmegöz İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür KONYA Seyit Ali BÜYÜK Karatay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Selçuklu Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Ali ACIR Seydişehir E.M.L/ Müdür Yardımcısı Fatih Anadolu Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mehmet Emin BOTSALI Konya Karatay End. Meslek Lisesi/Kurucu Müdür Konya Meram End. Meslek Lisesi/Müdür KONYA Gazi ÖZDEMİR Konya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Zeynettin DÜZENLİ Konya Seydişehir End. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Karatay İMKB End. Mes.Lisesi/Müdür KONYA Mehmet TUTAL Konya Seydişehir Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Seydişehir Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KONYA Mustafa Reşit CANDAN Isparta ŞarkikaraağaçEnd. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Konya Çumra End. Meslek Lisesi/Müdür KONYA Süleyman Cumhur BAŞARAN Meram Vali Necati Çetinkaya İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Meram Zeki Özdemir Lisesi/Müdür KONYA Abdulllah ATICIGİL Meram Mehmet Beğen İ.Ö.O/Öğretmen Karatay Aynur Kasabalı İ.Ö.O/Müdür KONYA Yakup DEDE Çumra Hürriyet İ.Ö.O/Öğretmen Çumra Halk Eğitim Merkezi/Müdür KONYA İradet GENÇ Konya Ereğli Lisesi/Müdür Yardımcısı Ereğli Fen Lisesi/Müdür KONYA Ali ÖZER Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Ereğli Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mehmet ALBAYRAK Konya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür KONYA Nazif KARLIER Karatay 19 Mayıs İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Öğretmen Evi /Müdür KONYA Osman ÖZ Selçuklu Hazım Uluşahin/Müdür Yardımcısı Karatay Tarım Meslek Lisesi/Müdür KONYA Mustafa BAKAR Selçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.O Selçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.O/Müdür KONYA Süleyman ÇAGMAN Selçuklu Görme Engelliler/Müdür Başyardımcısı Selçuklu Görme Engelliler/Müdür KONYA İsa ARI Karatay Mehmet Hanifi Yapıcı Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Hasan Hüseyin SÜRÜCÜ Selçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi/Müdür Başyardımcısı Selçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi//Müdür KONYA İsmail Hacı HASANOĞLU Cihanbeyli Yenice Oba Lisesi/Müdür Cihanbeyli Anadolu Lisesi/Müdür KONYA Mahmut SARI Merkez Atatürk İ.Ö.O/Öğretmen Cihanbeyli Öğretmen Evi /Müdür KONYA Şakir KAPCI Doğanhisar Yenice İ.Ö.O Doğanhisar Halk Eğitim  /Müdür Yardımcısı ÇANAKKALE Mustafa KOROZ Biga Anadolu Lisesi/Müdür Vekili Biga Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Pervin TÖRE İzmir Namık Kemal Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmir  Kız  Lisesi/ Müdür İZMİR Hasan Basri KARAOĞLU Buca Gazi İ.Ö.O Müdür İzmir Atatürk Lisesi Müdür İZMİR Fehmi YILMAZ Hoca Ahmet Yesesvi Lisesi/Müdür Yardımcısı Buca Fatma Saygın Anadolu Lisesi /Müdür İZMİR Aydın USMAN Karabağlar Eşref Paşa Lisesi/Öğretmen Buca 85. Yıl Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Şerafettin BAYRAM Bornova Mazhar Zorlu End.Mes.Lisesi/Müdür Buca End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Erdal TOPUZ Buca Şirinyer Lisesi/ Buca Şirinyer Lisesi/Müdür İZMİR Erdal BAYHAN Konak Ülkü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Konak Salih İşgören İ.Ö.O/Müdür İZMİR Selime ÖZKAN Bornova Atatürk Kız Mes.Lisesi/Öğretmen Konak Salih İşgören Kampus Kız Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Selamettin Demirhan İzmir Anadolu Lisesi/ İzmir Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet DEĞİRMENCİ Balçova Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Balçova Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Kemal ÖZKAN Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi/ Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR İsmail ÇAM Çiğli Büyük Çiğli Lisesi/Müdür Yardımcısı Konak Hasan Sağlam Öğretmen Evi/Müdür İZMİR Hacı Murat ÖZKILIÇ Bornova Mesleki Eğitim/Müdür Yardımcısı Konak Salih İşgören Kampus End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Adnan ATAKAN Konak Halk Eğitim/Müdür Karabağlar Halk Eğitim Merkezi/Müdür İZMİR Oktay ÜŞÜNMEZ İzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah Reha KARASU Konak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Konak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Beşir SÖNMEZOĞLU Mersinli End. Mes.Lisesi/Müdür Yardımcısı Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Serkan CEYHAN Kemalpaşa Mopak End.Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Menemen Anadolu End. Mes.Lisesi/Müdür İZMİR Ramazan ACAR İzmir Fen Lisesi/Müdür Yardımcısı Buca Fen Lisesi/Müdür İZMİR Arif AYYILDIZ İzmir İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı İzmir İmam Hatip Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Halit ASLAN Bornova Seyit Şanlı Meslek Lisesi/Müdür Bornova Gülsefa Kaptancıoğlu Lisesi/Müdür İZMİR Kurtuluş KIYATMAZ Konak Hakimiyeti Milli İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Konak Güzel Yalı İ.Ö.O/Müdür İZMİR Olcay MALKAYA Seferihisar/Asil Nadir ÇPL/ Müdür Yardımcısı İzmir Seferihisar Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Bedrettin SÖNMEZ Bayraklı Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Bayrakıl Çetin Altan Endüstri Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Sinan YILMAZ Karşıyaka/İzmir İş Eğitim Merkezi/Müdür Yarıdmcısı Narlıdere Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet KAYMAK Buca Lisesi/Müdür Yardımcısı Karabağlar Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Abidin ÖZDEMİR Çiğili/IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Milli Piyango Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Ekrem KARA Konak Çamdibi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar Ağah Efendi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Hüseyin DÖNMEZ Bornova Hilal Nec.Hüs. Ataberk İ.Ö.O/Öğretmen Bornova Güzelcan Kardeşler Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet Akir BİLGİ Ödemiş Birgi Kazımpaşa İ.Ö.O/Müdür Ödemiş Zafer İ.Ö.O/Müdür İZMİR Osman YAZICI Ödemiş Şehit Er Süleyman Özdemir İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Ödemiş Anafartalar İ.Ö.O/Müdür İZMİR Saadettin KIRAÇ Foça Yeni Foça Recep Kerman Ticaret Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Karşıyaka Atakan Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Salih YAZICI Çiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür İZMİR Remzi YAPRAK Bornova Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Konak Nevval Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah AYCAN Çiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür Yardımcısı Çiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür İZMİR Musa Fatih BAŞAR Bornova Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Karşıyaka Cihat Kara Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Engin AYDEMİR Konak Nuri Öz İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar İnönü Lisesi/Müdür İZMİR Cahit SOYLU Çiğili Akış Öğütçü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çiğili Gülen Kora İ.Ö.O/Müdür İZMİR Kasım URHAN Bornova Yakaköy  İ.Ö.O/Müdür Bornova Ali Suavi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mehmet PEKDOĞAN Ödemiş Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Ödemiş Kaymakçı THK İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mustafa TÜRE Kiraz Örencik Zeybekler İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Kiraz YİBO/Müdür İZMİR Nasuh GÖKDEMİR Aliağa Şht. Çavuş Bülent Kula İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Aliağa Namık Kemal İ.Ö.O/Müdür İZMİR Şemsettin SEMİZ Bornova Kavaklıdere Salih Hüseyin Özyavuz İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Bornova Çamkıran İ.Ö.O/Müdür İZMİR Ramazan KARABULUT Konak Kestelli Şerife Ecz. Başı İ.Ö.O/ Karabağlar Rıza Özmenoğlu İ.Ö.O/Müdür İZMİR Kudret RADALI Kemalpaşa Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Kemalpaşa Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mehmet ÇALIŞKAN Karabağlar Yeşilyurt IMKB TML ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Karabağlar Cumhuriyet Mes.And. Lisesi/Müdür İZMİR İsmail GÜL Menderes Alpaslan İ.Ö.O/ Gaziemir Gazikent İ.Ö.O/Müdür İZMİR Şerafettin YILDIZ Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Aliağa Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı İZMİR Mahmut Nuri ERDOĞAN Ödemiş İnönü İ.Ö.O/müdür Yardımcısı Ödemiş Bademli Şükrü Saraçoğlu İ.Ö.O /Müdür İZMİR Türkay ÇİÇİM Aliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Aliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür İZMİR Nildan ALÇİMEN Torbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Tonbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür İZMİR Ercan FİDAN Menderes Anadolu Lisesi/Müdür Buca Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Mustafa KAŞKA Balçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yarıdmcısı Urla Cengiz Aytolon İ.Ö.O/Müdür İZMİR Yüksel GÖK Bergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Öğretmen Bergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Müdür İZMİR Mustafa ÖZERCAN Karabağlar/ Yeşilyurt İMKB Tkl.ve And.Tic. Meslek Lisesi/Öğretmen Karabağlar Yeşilyurt IMKB Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Emre GÜNDOĞDU Karabağlar/cumhuriyet Lisesi/müdür Yardımıcısı Konak Eşrafpaşa Lisesi/Müdür İZMİR Erkan ERDİK Narlıdere/ Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi Narlıdere Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi /Müdür İZMİR Hakan KAYA Urla /Hakan Çeken Anadolu Lisesi Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi/Müdür İZMİR Hüseyin AKPINAR Menderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Menderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür İZMİR Ramazan ÇELİK Karşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür Başyarıdmcısı Karşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür İZMİR Hüseyin ÇAKAL Selçuk Lisesi/Müdür Yardımcısı Selçuk Lisesi/Müdür İZMİR Suat ÖZARPACI Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Seferihisar Halk Eğitim Merkezi./Müdür İZMİR Musa GÜRBÜZ Seferihisar/YİBO/Müdür Yardımcısı Seferihisar Necat Heşkan İ.Ö.O/Müdür İZMİR Cengiz TEĞİŞ Konak/Ahmet Şefika Kilimci Eğitim Uygulama Merkezi/Öğretmen Konak İş Okulu /Müdür İZMİR Hasan Can ÖZBEK Balçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Konak Anadolu Kız Lisesi/Müdür Başyardımcısı İZMİR Abdullah YURT Gaziemir/Anafartalar İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar Şerif Remzi İ.Ö.O/Müdür İZMİR Melih AĞZIBÜYÜK Balçova Anadolu Ticaret Lisesi/Müdür Konak  Nevval Salih İşgören Eğitim Kampus And.Turizm Otelcilik Lisesi/Müdür İZMİR Mükerrem DOĞRUÖZ Çiğili Nuriye Abdulkerim Toraman İ.Ö.O/Müdür Yarıdmcısı Çiğili Neçip Fazıl Kısakürek Lisesi/Müdür İZMİR Hamit DURSUN Kemalpaşa MOPAK End.Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Konak/Nevval Salih  Eğitim Kampüsü Anadolu Turizm Ticaret Lisesi/Müdür İZMİR Osman YAĞMUR Karşıyaka/ Havva Özisbakan Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Karşıyaka /Emlakbank Süleyman Demirel Lisesi/Müdür İZMİR Abdullah AKSOY Karabağlar Peker Mah.İ.Ö.O Konak Hacı Şakir Eczacıbaşı İ.Ö.O/Müdür MALATYA Aziz ÖZMAN Bolu Gerede End. Meslek Lisesi/Müdür Seyit Kemal Özalper End. Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Nihat DURAK Malatya Beydağı Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Erol CANPOLAT Malatya Fen Lisesi/Müdür MALATYA Aziz ÖZDUMAN Malatya Ş.K.Ö. Endüstri Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Kadir TOPER Malatya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür MALATYA Erkan KULOĞLU Doğan Şehir Çok Programlı Lisesi/Müdür MALATYA Orhan ÖZALP Malatya Elif Şireli İ.Ö.O/Müdür MALATYA Hüseyin KAYA Malatya Öğretmenler İ.Ö.O/Müdür MALATYA Mehmet KARADENİZ Yeşilyurt Öğretmen Evi/Müdür MALATYA İsmail TUĞTEKİN Battalgazi Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Sıdkı AYDIN Battalgazi Lisesi/Müdür MALATYA İhsan İZCİLER Malatya Petrol Ofisi  İ.Ö.O/Müdür MALATYA Kerem YILDIRIM Malatya Şeker İ.Ö.O/Müdür MALATYA Abdurrahman BİRHAN Malatya Akşemsettin İşitme Engelliler İ.Ö.O /Müdür MALATYA İlhan HAYTA Malatya Ali Nahit Bozatlı İ.Ö.O/Müdür MALATYA Ramazan YILDIZ Darende Mustafa İclal Başer Anadolu Lisesi/Müdür MALATYA Ahmet YILDIZ Malatya Türk Telekom İ.Ö.O/Müdür MALATYA İbrahim KAYADUMAN Malatya Eşref Bitlis Lisesi/Müdür MALATYA Aziz NACAR Malatya TOKİ İ.Ö.O/Müdür MALATYA Mehmet İLKİM Malatya TOKİ Kayısı Kent Lisesi/Müdür MALATYA Veysel GÜLER Malatya Elemendik 19 Mayıs Fatih   İ.Ö.O/Müdür MALATYA Işın POLAT Malatya Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür HATAY Mehmet TOKSOY Dörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesi/Öğretmen Dörtyol Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür OSMANİYE Hasan UÇAR Osmaniye Sağlık Meslek Lisesi/Öğretmen Osmaniye Sağlık Meslek Lisesi/Müdür ERZİNCAN Serpil ARDOĞAN ERZİN Erzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Erzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür TOKAT Cemil ÇAĞLAR Turizm Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı  Merkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür TOKAT Mustafa ERARSLAN Merkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür TOKAT Adnan ÖZBEKLER Merkez Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Lisesi/Müdür TOKAT Fahri DELEN Merkez İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Merkez İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT İzzet ÜNLÜ Sorgun Ticaret Meslek Lisesi/Öğretmen Sorgun Türk Telekom Lisesi/Müdür YOZGAT Selim COŞGUN Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür Sorgun Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür YOZGAT Murat KILIÇ Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Sorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür YOZGAT Şerafettin AKYÜZ Merkez Atatürk Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Sürmeli Lisesi/Müdür YOZGAT Ünal AYDIN Merkez İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT Selim YOZGAT Merkez Bahçeşehir İ.Ö.O/Müdür Merkez Fen lisesi/Müdür YOZGAT Adil ARSLAN Merkez Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Anadolu Lisesi/Müdür YOZGAT Fatih BAŞKAL Merkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Merkez Öğretmen Evi/Müdür YOZGAT Yusuf SARAÇ Merkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Merkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Mehmet DİNÇ MerkezTOKİ İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Kenan ŞEREFLİ Merkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür Yardımcısı Merkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür YOZGAT Şuayip TUNCAL Akdağmadeni Kız Meslek Lisesi/Müdür YOZGAT Kemal KARAER Akdağmadeni İmam Hatip Lisesi/Müdür YOZGAT Harun ÇINAR Akdağmadeni Anadolu Lisesi/Müdür YOZGAT Mümin ÇAKIR Çekerek Atatürk İ.Ö.O/Müdür YOZGAT Necip AYDIN Çekerek Anadolu Lisesi/Müdür AFYONKARAHİSAR Mükremin İÇLİ Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür AYDIN Selami AVCI Dr. Fevzi Mürüvvet İ.Ö.O/Öğretmen 7 Eylül İ.Ö.O/Müdür AYDIN Ahmet YÜNÜK Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür Başyardımcısı Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür AYDIN Salih DURSUN Mimar Sinan Teknik ve Anadolu Teknik Lisesi/Öğretmen Anadolu Teknik ve EML/Müdür AYDIN Muzaffer ÇEVEN Sosyal Bilimler Lisesi/Öğretmen SosyalBilimler Lisesi/Müdür AYDIN İbrahim GELMİŞ İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi/Müdür AYDIN Selim UYSAL Alamut Köyü İ.Ö.O/Öğretmen Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür AYDIN Veysel GÖKÇE Buharkent Halk Eğitim Merkezi/Müdür Nazilli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür AYDIN Ersan ÖZDEMİR Germencik Lisesi/Öğretmen Germencik Lisesi/Müdür AYDIN Volkan ŞENARSLAN Söke Anadolu Lisesi/Öğretmen Söke Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BALIKESİR Mustafa KILIÇ Merkez Anadolu Kız Meslek ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür BALIKESİR Adviye Çiğdem BOYAR Merkez Karesi Kız Meslek Lisesi/Müdür BALIKESİR Zerrin ERAYDIN Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Mehmet KARATEPE Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BALIKESİR Şaban AKKOL IMKB EML/Müdür Yardımıcıs Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Ramazan KONAKBAY Kız Meslek Lisesi/Öğretmen Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi/Müdür BALIKESİR Rıfat KARAGÜL Kepsut ÇPL/Müdür Yardımcısı Albay T. Nuran Oğuz  Lisesi/Müdür BALIKESİR Jale DEDEOĞLU Bandırma Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Bandırma Kız Meslek  Lisesi/Müdür ÇORUM Ahmet Faruk İMAL İskilip Halk Eğitim Merkezi/Müdür ÇORUM Abdullah ÖK İskilip Halk Eğitim Merkezi ?Müdür ÇORUM Tahir EŞKİL Çorum Ticaret lisesi/Müdür Yardımcısı Çorum Bilim Sanat Merkezi/Müdür ÇORUM Emine YILDIRIM Çorum Kız Meslek Lisesi/Öğrekmen Çorum Kız Meslek Lisesi/Müdür ZONGULDAK Yaşar ŞEKERCİ Merkez Aslan Zeki Demirci İ.Ö.O/Öğretmen Merkez Yayla İ.Ö.O/Müdür ZONGULDAK Zeki ERMİŞ Merkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Öğretmen Merkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Müdür ZONGULDAK Selim DERVİŞOĞLU Merkez Hasan Ali Yücel Lisesi/ Merkez Hasan Ali Yücel Lisesi/Müdür ZONGULDAK Ferhat ALKAN ÇPL Merkez Beycuma Beldesi ÇPL Merkez Beycuma Beldesi/Müdür TEKİRDAĞ Fuat Asım ARVAZ Anadolu Lisesi/Öğretmen Fen Lisesi/Müdür KOCAELİ Orhan DURAN Körfez Fen Lisesi/Öğretmen Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KOCAELİ Mustafa ÖZDEN  İzmit Mimar Sinan Lisesi/Müdür Yardımcısı İzmit Köseköy Pireli Anadolu Lİsesi/Müdür KOCAELİ Refik ÇİMEN Çayırova Ticaret Meslek ve Anadolu Ticarit Lisesi/Müdür Başyardımcısı Gebze Darıca Ülküm Yalçın Anadolu Lisesi/Müdür KOCAELİ Ümit AŞKIN Darıca Lafarge Aslan Çimento EML/Müdür Yardımcısı Gebze GOSB Tadım Jale Yücel Endüstri Meslek Lisesi/Müdür KOCAELİ Osman TAŞKIN Çolakoğlu Anadolu kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Darıca Gökşen Mustafa Yücel Lisesi/Müdür KOCAELİ Celalattin AYAR Gebze Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür Başyardımcısı Gebze Anadolu Lisesi/Müdür KOCAELİ Ömer KOÇYİĞİT Gebze Yunus Emre İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gebze Mesude İşman İ.Ö.O/Müdür KOCAELİ Yasemin URGANCI YAVUZ Gölcük AKV Anadolu Kız Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Gölcük AKV Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür KOCAELİ İbrahim YILDIRIM Gebze Kargılı İ.Ö.O/Öğretmen Gebze Kargılı İ.Ö.O/Müdür KOCAELİ Mustafa TOPEL Köseköy Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Aslanbey Fevziye Tezcan Teknik Lisesi/Müdür KOCAELİ Özlem AYHAN İstanbul Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarım Lisesi Müdür Başyardımcısı Gebze Çolakoğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi /Müdür KOCAELİ Mürsel GÜNDOĞDU İzmit Atılım Lisesi/Müdür Yardımcısı Kocaeli Ali Fuat Başgil sosyal Bilimler Lisesi/Müdür KOCAELİ İbrahim ATABAŞ Gebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Hasan BAŞYİĞİT Merkez Abdurrahman Paşa İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Ömer KARAKAYA Halk Eğitim Merkezi/Müdür KÜTAHYA Davut EZEN Fuat Paşa İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Ali İhsan ERTAŞ Kılıçarslan Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Mehmet ZORLU Fatih Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Ali Osman ACAR Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KÜTAHYA İdris IŞIKLI Fatih İ.Ö.O/Müdür KÜTAHYA Hüseyin YURT Atatürk İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çinikent İ.Ö.O Zihinsal Eng. Okulu /Müdür KÜTAHYA Mehmet UĞUR YÜCEL Kütahya Lisesi/Müdür KÜTAHYA İNANÇ Ali EFENDİOĞLU Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi /Müdür KÜTAHYA İzzet TARHAN Çıraklık Eğitim Merkezi/Müdür KÜTAHYA Dursun GÜLSEREN Simav İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Simav nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür KÜTAHYA Arif PALA İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Simav Cumhuriyet Lisesi/Müdür KÜTAHYA Ahmet KIZILASLAN Simav Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Simav Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür KÜTAHYA Kamil KOCA İmam Hatip lisesi/Öğretmen Tavşanlı Ticaret Lisesi/Müdür KÜTAHYA Mehmet ONUK İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Tavşanlı Öğretmen Evi /Müdür KÜTAHYA Ali KILIÇ Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür ADANA İbrahim ŞAHİN Sarıçam Selim Tekin Lisesi /Müdür ADANA Mustafa Naci ÖZKILINÇ Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür ADANA Murat DUYSAK Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı ADANA Ziya PEKMEZCİ Ceyhan Mesleki Eğitim Merkezi /Müdür KİLİS Murat KÜÇÜKOĞLU Ana. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ana. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür KİLİS Şükrü BALKAN Fen Lisesi/Müdür Başyardımcısı Fen Lisesi/Müdür KİLİS Bekir ŞEN Aslanbey İ.Ö.O/Öğretmen Kilis Öğretmen Evi /Müdür KİLİS Hamit MARAŞLIOĞLU Halk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi/Müdür ISPARTA Ahmet YILDIRIM Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi/Müdür ISPARTA Zühdü ASLAN Isparta Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Isparta Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Ömer ÖZEN Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür ISPARTA Hasan Hüseyin ÖZKAN Keçiborlu Anadolu Lisesi/Öğretmen Keçiborlu Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Erol BEKTAŞ Eğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/Öğretmen Eğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/Müdür ISPARTA Eyüp EMER IMKB And. Teknik Lisesi ve EML/Öğretmen Isparta Anadolu GüzelSanatlar Lisesi/Müdür ISPARTA İsa PARLAK Senirkent Anadolu Lisesi/Öğretmen Senirkent Anadolu Lisesi/Müdür ISPARTA Kemal AYDIN Anadolu İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi/Müdür ARTVİN İsmail ERMİŞ Borçka İlçesi M. Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Artvin Fen Lisesi/Müdür ARTVİN Mehmet ZAFER YAZICI Kemalpaşa İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Hopa Atatürk Lisesi/Müdür SAMSUN Dinçer ATEŞ Maraşal Fevzi Çakmak Lisesi/Öğretmen İbrahim Tanrıverdi Sosyal  Bilimler lisesi/Müdür SAMSUN Ahmet DAĞDEVİREN Namık Kemal Lisesi/Müdür Yardımcısı Canik IMKB Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN İbrahim TOKEL 100.Yıl Lisesi/Öğretmen Aziz Atik Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Zeynel ÖZDEMİR Samsun Anadolu Lisesi/Müdür Başyardımcısı Samsun Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Zekiye SEZER Kız Teknik Olgunlaşma KML/Müdür Yardımcısı Sema Cengiz Büberci KML/Müdür SAMSUN Muhammet USTA Asarcık YİBO/Müdür Yardımcısı Asarcık YİBO/Müdür SAMSUN Erdoğan ÇAKIR Samsun lisesi/Öğretmen Yeşilkent Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Nihal AVŞAR Sema Cengiz Büberci KML/Öğretmen Çarşamba Kız Meslek Lisesi/Müdür SAMSUN Ömer CERRAHOĞLU Asarcık Anadolu Lisesi/Öğretmen Asarcık Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Seyfettin DURAN Bafra Atatürk İ.Ö.O/Müdür Başyardımcsı Bafra Gazi İ.Ö.O/Müdür SAMSUN Abdullah AYRANCI Samsun İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Samsun İmam Hatip Lisesi/Müdür SAMSUN Zeki ÖZÇELİK Salıpazarı Bereket YİBO/Müdür Yardımcısı Salıpazarı Bereket YİBO/Müdür SAMSUN Miraç AĞAN Yakakent Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Yakakent Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN İsmail KARAÇEŞME Alaçam Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Alaçam Anadolu Lisesi/Müdür SAMSUN Kazım YÜKSEL Alaçam Cumhuriyet İ.Ö.O/Öğretmen Kavak Anadolu Lisesi/Müdür SAKARYA Kadir GEZER Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı Adapazar İmam Hatip Lisesi/Müdür SAKARYA Faruk KIRAL Kemalpaşa İ.Yunus Emre ÇPL/Müdür Yardımcısı Güneşler Lisesi/Müdür SAKARYA Tamer ÇETİNTAŞ Sakarya Anadolu Teknik Lisesi ve EML./Müdür Yardımcısı Milli Piyango Endüstri Meslek Lisesi/Müdür SAKARYA ERDOĞAN CEYHAN Erenler Yunus Emre ÇPL /Müdür Başyardımcısı Erenler Yunus Emre ÇPL /Müdür SAKARYA Adem KELEŞ Sakarya Kız Meslek ve Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Serdivan Kız Meslek Lisesi/Müdür SAKARYA Cemal ÜNLÜ Kemaliye İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Serdivan Halk Eğitim Merkezi/Müdür SAKARYA Süleyman KAYA Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür Yardımcısı Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür SAKARYA Ramazan BAYRAKTAR İsmet İnönü İ.Ö.O/Öğretmen Bekirpaşa Mehmet Gölhan İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Ahmet ÖZKAN Büyükgazi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Büyükgazi İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Ali GEDİK Erenler Yücel Ballık İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Dernekkırı Şehit Lokman Eker İ.Ö.O/Müdür SAKARYA Sıtkı DİLMAÇ Adapazar Bilim Sanat Merkezi Adapazar Bilim Sanat Merkezi /Müdür SAKARYA Hakan MATUR Hanlı İ.Ö.O/Öğretmen Hanlı İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR Yunus MEMİŞ Yiğityolu İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Yiğityolu İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR M. Bilgin ÖZDEMİR Toplu Konut İ.Ö.O/Öğretmen Hattat Hamit Aytaç İ.Ö.O/Müdür DİYARBAKIR Faruk SABAZ Diyarbakır İ.Ö.O/öğretmen S. Karakoç Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı DİYARBAKIR Bilal ÖZÇİFÇİ Şair Nesimi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı 75. Yıl YİBO/Müdür BİLECİK Mahmut DEMİR Bozüyük Mustafa Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı Bozüyük Mustafa Şeker Anadolu Lisesi/Müdür BİLECİK Sabri ERDOĞDU Bozüyük 100. Yıl İ.Ö.O/Müdür Bozüyük Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür BİLECİK Hanife ALTINBEK Bozüyük Seramik Meslek Lisesi/Öğretmen Bozüyük Seramik Meslek Lisesi/Müdür BİLECİK Fatih BİLİCAN Bozüyük İmam Hatip Lisesi/Müdür İnagöl İmam Hatip Lisesi/Müdür MUŞ Mehmet Şahin YAKUT Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür MUŞ Kasım GÜR Anadolu Lisesi/Müdür KIRKLARELİ Bilal YEŞEN İmam Hatip Lisesi/Öğretmen Halk Eğitim Merkezi/Müdür BİNGÖL Yunus KAVA Yamaç YİBO/Müdür Yardımcısı Bingöl Öğretmen Evi ve ASO/Müdür ŞANLIURFA Hülya AYDOĞDU Nazif BayraktarKız Meslek Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Nihat GÜRKAN Fen Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Kenan KARAMAN Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Mehmet VURAL Eyüp Göncü Lisesi/Müdür ŞANLIURFA Murat TÜYSÜZ Siverek Halk Eğitim /Müdür 573-ŞANLIURFA Nurettin ERGİN Siverek Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı KAMUDANHABER
Kaynak: Editör:
Etiketler: Hüseyin, Çelik'in, Atadığı, , Müdürler, İncelendi, mi, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı