Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 11:41
 
DYP, ANAP, DSP, SP, FP tercihlerinde dolayı pişman olanların..
Siyaset Haberi
DYP, ANAP, DSP, SP, FP tercihlerinde dolayı pişman olanların..

Geçmişte DYP, ANAP, DSP, SP, FP tercihlerinde dolayı pişman olduğunu söyleyerek yeni kurulan bir partide birleşenlerden, ilk fırtınada partisine sahip çıkmasını beklemek yanlış olur.

 
50 yıllık mazisi ve 5000 yıllık Türk tarihinden gelen devlet geleneği ile siyasetin en güvenli limanı olan MHP Türk Siyasetine yön çizmeye devam ediyor.
 
Ülkemizin son 40 yıllık siyasi tarihine mühür vurmuş nice partiler tarihin tozlu sayfalarında sevapları ve günahları ile yerini almış olduğu gerçeği unutulmamalıdır. Bazen hamsinin kavağa çıkması, bazen papatyalar hareketi, bazen ise arka bahçeler meseleleri sonlarının başlangıcına vesile olmuştur. Bazen bir darbe, bazen komplo, bazen dış mihrakların saldırısı, bazen döviz, bazende alenen tehditlerle iktidarlar daha doğru bir ifade ile hükümetler devrilmiştir.
 
Ülkemiz siyasetinin gelmiş olduğu son nokta itibari ile bir güç zehirlenmesinin yaşandığı aşikar. Kimsenin inkar etmesine gerek olmadığı gibi inkar etmekte gerçeği değiştirmeyecektir. Namaz kılan belediye başkanlarının yaşantıları dan ve  çalışmalarından çok Ovacık Belediye başkanının  yaşantısı ve çalışmaları konuşuluyorsa herkes şapkasını önüne koysun. Kayyum belediyesi dahil şatafatlı makam odalarında oturup, namaza nakam arabaları ile giden, akrabalarına çeşitli kurumlarda maaş bağlayan dindar olduğunu ifade eden yöneticileri gördükçe, duydukça vay halimize demekten kendimi alıkoyamıyorum.
 
Birgün birinin çıkacak ve, bizim fetöcü ler vatansever adamlar hepsi kandırılmış temiz aile çocukları 15 Temmuzda onlar ibadetle meşguldü, 251 şehidin verilmesinde hiç suçları yok diyeceğini rüyamda  görsen inanmazdım. Oysa bu millet bu konuşmalara ve siyasi olarak korunan kollanan Fetöcü lere şahit oldu. 
Kim kimi kandırmaya çalışıyordu?
 
Ne için ve kim için kandırmaya çalışıyordu?

Bu kandırmacaya Allah(cc) razı gelecekmiydi?
 
Bütün bu zor ve sorunlu süreç yaşanırken birileri ihanette 2.perdeyi devreye sokuyor ve ekonomik saldırılar, ABD tehditleri devreye giriyordu.Hükümet yanlızlaştırılıp gökkuşağı hükümetinin ülkeyi yönetmesi planlanırken Devlet BAHÇELİ tarihi çıkışlarında birini daha yapıyordu......
 
Ne mi yapmıştı sayın DEVLET BAHÇELİ.
 
Süreci iyi izleyip analiz edenler ne yaptığını anlayacaktırlar.
 
Şimdi artık final perdesinin zamanı geldi. Bu zaman, bağ boğumu zamanına benzer. Zamanı geçirirseniz bütün emekler heba olur.Sahne birkez daha hükümete bırakılmıştır.Mhp İttifakı ile birlikte ne kadar fetöcü, pkk lı, pyd li ve bilimum vatan haini varsa hepsi devlet daireleri dahil temizlenip atılmalı. Ülke kuruluş ayarlarına dönmeli, T.C tabelalardaki yerini almalı, israftan uzaklaşılmalı,Hak ve Adalet gerçek manası ile uygulanmalı, liyakat esaslı görevlendirmeler yapılmalı, ayrıştırıcı dilden uzaklaşılmalı, üretim ekonomisine geçiş sağlanmalı, tarım yatırımları ve reformu hız kazanmalı, eğitimde Milli model hazırlanmalı,tasarruf tedbirleri alınmalı, birlik ve bütünlük sağlanmalıdır.
 
Sözün özü;
 

Birlik ve beraberlik zamanıdır şimdiki zaman. Ayrıştırmadan herkesi kucaklamak gerek. Herkesten kasıt "vatansever" olmak şart.Adalet, samimiyet, hak ve hukuk; Ülkelerin kutsallarıdır.ŞENER BÜLBÜL
Kaynak: Editör:
Etiketler: DYP,, ANAP,, DSP,, SP,, FP, tercihlerinde, dolayı, pişman, olanların..,
Yorumlar
Haber Yazılımı