Haber Detayı
12 Şubat 2017 - Pazar 21:16
 
Ç.Rizespor Kalkavan ve Karaman'la El Ele PTT 1.Lige.
- Haberi
Ç.Rizespor Kalkavan ve Karaman'la El Ele PTT 1.Lige.

Akhisar deplasmanın dan puansız dönen ekibimiz,rakiplerinde kazanması ile bir anda ateş çemberine iyice yerleşti..

Ligde en kötü top oynayan takımların başında gelen Akhisar takımı karşısında erken gelen gol ile yenik duruma düşen konuk ekip ikinci yarıda etkili olmasına rağmen gol yollarında beceriksiz olunca kendini iyice küme düşme adayları içerisine sokmayı da başardı..

//

 

Sezon başından bu yana yanlış yapılan transferler ve kurulan kadro dedik..ikinci yarıda nokta transferler yapacağız diye alınan iki oyuncu da yine fos çıktı..Ya Allah aşkına bu adamları kim izliyor kim alıyor  bir takım bu kadar kötü idare olup da bir teknik adama bu kadar şans verilir mi...? Elindeki oyuncuları bile nerede kullanacağını bilmeyen bir teknik adam ve ona uyup her transfer de mali tablo diyerek bu camiayı avutan  çok kötü bir başkan ile bu takım kümeye gidiyor..

Maçın genelinde iyi oynayıp kaybedeceğine kötü oyna da kazan artık Hikmet hoca senin bireysel yetenekli oyuncun olmaz ise veya almazsan çok koşmak ve mücadele etmek artık işe yaramıyor..Aldığın oyuncular yedek de duruyorsa demek oluyor ki bunlarda fiyasko çıkmış..Ondan sonra da çıkıp seriye bağlamamız gerekiyor artık diyorsun..Ya sen seriye bağladın zaten takımı bu takım bu kadro ile nasıl ligi götüreceksin karaman bey, on numara dedin yok,sağ bek dedik o da yok,ileri üçlü de Kweuke'nin yanına bir adam gerekir o ada yok.. o zaman senin de bu lig de işin yok..

//

 

Akhisar takımı kazanmasına rağmen bu ligde barınması çok zor ve bana göre küme düşme adaylarının içinde en başta gelecek takım..

Maçın hakemi Bülent yıldırım ilk yarıda sinsice işi bitirdi. Kweuke'ye verdiği sarı kart çok komik olup bu oyuncunun da cezalı olmasına yol açtı. Yine Saadane'ye  kalecinin yaptığı hareket penaltı ve kırmızı kart olup ilk yarıda çok kötü bir maç yönetti.Sonuç olarak altta bulunan diğer takımların kazanması ve her geçen hafta daha da iyi olmaları Ç.Rizespor takımının işini daha da zorlaştırıyor ve görünen o ki  bu kadro  ile  Kalkavan ve Karaman el ele geliyoruz Ptt 1.lige

         

HASAN KARAAHMETOĞLU

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ç.Rizespor, Kalkavan, ve, Karaman'la, El, Ele, PTT, 1.Lige.,
Yorumlar
Haber Yazılımı