Haber Detayı
15 Haziran 2015 - Pazartesi 14:39 Bu haber 192 kez okundu
 
Başkan'ın Eşi, Başkan Eşleri İle Ramazan Ayı için Buluştu.
Diğer Haberi
Başkan'ın Eşi, Başkan Eşleri İle Ramazan Ayı için Buluştu.

BAŞKANLARIN EŞLERİ “RAMAZAN AYI” İÇİN BULUŞTU…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap öncülüğünde bir araya gelen İlçe belediye başkan eşleri, Bayan Kasap’ın ev sahipliğinde buluştu. Başkan eşleri yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla yaptıkları kahvaltılı toplantıda birlik beraberlik ve dayanışma konularında istişare de bulundular.

Rize’de özel bir işletmeye ait cafe’de yapılan kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Bayan Kasap, İlçe Başkan eşlerini ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Geleneksel hale getirecekleri Başkan eşleri buluşmalarını sadece İl de değil İlçeler de de sürdüreceklerini ifade etti.

//

BAYAN KASAP, RAMAZAN’DA YÜZLER GÜLECEK….

Bayan Kasap, toplantı amaçlarının Ramazan ayı süresince sabır, fedekarlık, anlayış ve merhametle kentin her noktasına eşit yardımlar götürmek ve tüm vatandaşların yüzlerinin gülmesini sağlamak olduğunu vurguladı. Belediye başkanlarının eşleri arasında birlik, beraberlik, dayanışma duygularının pekiştirilerek toplumun tüm kesimlerinin görüşlerini alıp ortak akılla hareket etmek olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan'ın, Eşi,, Başkan, Eşleri, İle, Ramazan, Ayı, için, Buluştu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı