Haber Detayı
09 Haziran 2015 - Salı 18:26 Bu haber 231 kez okundu
 
Bağımsızlık İçin Ölene Kadar Mücadele
Diğer Haberi
Bağımsızlık İçin Ölene Kadar Mücadele

Atatürk Devrimcileri yılmaz, geri adım atmaz ve karamsarlığa kitabında yer vermez. Daha büyük azimle partimizi geniş halk kitleleri içinde örgütleyecek ve hazırlıklı hale getireceğiz.

Vatan Partisi olarak çalışmalarımıza dinlenmeden devam edeceğiz. Hiçbir sonuç bizi davamızdan alıkoyamaz. Bazıları seçim sonuçlarına bakarak yanılgıya düşebilir. Ancak bu bizler açısından geçersizdir.

Vatan Partisi’ni erken seçime hazırlayacağız. Parti binamızın olmadığı yerleri açacak, zayıf olanları güçlendirecek ve güçlü olanları daha da büyüteceğiz.

//

KARARLILIK

Sistemin partilerine teslimiyet ile kararlı duruş arasında nerede durduğunuz önemli. ABD emperyalizminin partileriyle hareket edenler vahim hata yaptıklarını yaşayarak göreceklerdir. PKK’nın “zaferinden” haz alan sol görünümlü kuyrukçu, gereksiz grupların miadı dolmuştur. Artık o tür solun ne konuşmaya ve nede halk adına ortaya çıkmalarına gerek kalmamıştır.

Sahte solun bir diğer adı da gereksiz sol, kuyrukçu soldur. Lütfen bu türden kesimlerle aranıza sınır koymanın yanı sıra, selam verirken bile yüz kez düşününüz. Çünkü kuyrukçuluk hastalığı sizlere de bulaşabilir. Başkalarının başarılarını kendi başarıları olarak görenlerin zavallılığına şaşarız!

CHP, PKK’yı meclise sokmakla kendilerini ihtiyaç olmaktan çıkardılar. CHP aslında Atatürk karşısında yenildi. Atatürk’ü, Cumhuriyeti AKP/PKK ile beraber yıkma projeleri içinde yer alarak suç işledi.

Vatan Partisi ileriye bakıyor, geleceğe bakıyor, amacına uygun örgütleniyor. Bu bağlamda partimize güveniyoruz, halkımıza güveniyoruz, Türkiye devrimine olan inancımıza güveniyoruz. Kararlılığımız bin kez daha artmıştır. Adaleleri daha fazla geriyoruz.

İNATLA GÜVENLE DİSİPLİNLE KARARLILIKLA VATAN PARTİSİ’YLE BAĞIMSIZLIK YÜRÜYÜŞÜMÜZE DEVAM EDİYORUZ.

  Salih Öksüz Vatan Partisi Rize İl Başkanı  
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağımsızlık, İçin, Ölene, Kadar, Mücadele,
Yorumlar
Haber Yazılımı