Haber Detayı
10 Haziran 2015 - Çarşamba 21:00 Bu haber 149 kez okundu
 
AK Parti’den İlçelere Teşekkür Ziyareti
Diğer Haberi
AK Parti’den İlçelere Teşekkür Ziyareti

AK PARTİ RİZE TEŞKİLATI TEŞEKKÜR TURUNDA

2015 genel seçimlerinde AK Parti’nin en yüksek oy aldığı Rize’de il başkanı ve milletvekilleri ilçeleri ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak bugün Ardeşen, Pazar, Çamlıhemşin, Fındıklı, Hemşin, Çayeli ve Güneysu ilçelerine giderek vatandaşla bir araya geldiler. 7 Haziran seçiminde AK Parti’ye vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettiler.

//

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Bizlere göstermiş olduğunuz yoğun ilgi, alaka ve teveccühe karşılık sizlere şükran duygularımızı ifade etmek ve Pazar günkü verdiğiniz destek için teşekkür etmek amacıyla Çamlıhemşin ilçemizden başlayarak Rize’mizde teşekkür turlarını başlatmış bulunuyoruz. Bize yüreğini açan siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyoruz. E l ele gönül gönüle verdikçe geleceğin büyük Türkiye’sini hep beraber inşa edeceğiz. Durmak yok yola devam edeceğiz. Sizlerden almış olduğumuz bu güveni ve sizlerin bize göstermiş olduğu bu ilgiyi bizler Ankara’da temsil etmenin gayreti içerisinde olacağız. Bizler bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlerin arasında olacağız.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’den, İlçelere, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı